Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A porszívós orrszívózás...

A porszívós orrszívózás birkózássá fajult. Ötletek?

Figyelt kérdés
15 hónapos a lányom. Kicsinek nagyon jól tűrte, de mostmár egyáltalán nem hagyja. Ketten alig bírjuk lefogni... Borzasztó!
2009. aug. 25. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg megtanítani orrot fújni. Játsszátok azt,hogy pihéket, papír fecniket fújtok versenyben orral. Izgalmas játék és megtanulja,hogyan kell orrot fújni.
2009. aug. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
Én nem orrszívóztam. Törölgettem. Nem akartam egy nyálkahártya sérülést, érzékenységet kockáztatni.
2009. aug. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én sem csinálom ha nem muszáj, de most alvásból ébredt, törölgette az orrát, és mivel az ujját szopizza így nem tudott visszaaludni, mert nem kapott levegőt az orrán.
2009. aug. 25. 21:32
 4/9 anonim ***** válasza:
Az orvosok is csak ajánlják az orrszívást, semmi baja nem lesz tőle! Attól igen ha a cucc bennemarad az orrában. Én törülközőbe csavarom a gyereket, így nem tud kapálózni, de én csak a kézit használom.
2009. aug. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi úgy csináltuk, hogy a porszívóra kötés nélkül odaadtuk a kezébe a csövet, és ő próbálta beledugni az orrába. Elég jól elszórakozott vele. Aztán amikor élesben ment a dolog, épphogycsak fognom kellett a fejét, nehogy hirtelen elrántsa.

Nálunk eleinte volt katasztrófa, volt hogy 3 emberes volt az orrszívás:)


Mostanság már fújni próbálgat. Elveszi a ruhazsepimet (tiszta) és próbálgat fújni bele. Pedig sosem tanítottam neki, csak mivel én sokszor fújom az orrom, elleste tőlem.



17 hós

2009. aug. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Az unokahúgomnak is porszívós orrszívóval tisztították az orrát, és a mai napig retteg a porszívótól, pedig már lassan 6 éves. azt olvastam, hogy csak az első pár hónapban ajánlják, utána kézi orrszívó majd zsepi.
2009. aug. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

hát én bizony birkozom vele!!!!!tavasszal az akkor 1 éves fiam tobbszor volt náthás sajnos, és mindig a porszívos orrszívot használtuk. ulve ajánlott, de én le szoktam fektetni a kicsit és lefogni a kezeit. amennyire nevetett rajta pici korában, most ugy tiltakozna, de segíteni akartam rajta és nem bántani, szoval lebirkoztam ot vagy 3-4x naponta és gyorsan el is mult.

a kézi orrszivot pici korában kiprobáltuk, nem sikerult vele kitisztítani, majd 2 hét után álltunk át a porszívosra, és el is mult...

2009. aug. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
utolso vagyok: nem utálta meg a porszívot, már fél éve nem volt beteg a fiam, de a mai napig szeret porszívozni:) persze lehet baba, aki félni fog tole egy darabig.
2009. aug. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jó ötletet sajnos nem tudok adni, de mostanában nekünk is hadakozni kell, ha szivattyúzunk. Régen nem volt semmi gond, még majdnem hogy élvezte is. Én is vettem kézi orrszívót, de az mintha nem is lenne. Semmi nem jön ki vele. Ti hogy csináljátok, vagy milyet vettetek? Bocs a kérdésért.
2009. aug. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!