Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi ideig lehet orrszívózás...

Mennyi ideig lehet orrszívózás közben szívni a kis orrát?

Figyelt kérdés
Babám 1 hónapos ma többször hapcizott,úgy gondoltam kiporszívózom a noziját.Felváltva porszívóztam az orrlyukakat,és amikor már egyikből sem jött abbahagytam.1800w-os a porszívónk,meddig lehet feltekerni orrszívózáshoz,mert én épp.hogy csak light-osan csináltam.
2010. nov. 8. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Az orrszívó porszíó maga szabályozza be a szívás erősségét...legalább is én így tudom..vagyis a porszívó teljesítményének ehhez nincs köze.Remélem,hogy nemírtam butaságot..de én így olvastam valahol.
2010. nov. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Maga szabályozza, hisz akármennyire is erős a porszívód,akkor is azon a csepp résen keresztül kell szívnia. Addig érdemes, amígy jön belőle vmi. Pár mp alatt el lehet intézni sztem, és lehetőleg ne túl sokszor,mert az is hatással van az orrnyálkahártyára, és még jobba beduzzadhat tőle. Ha nem kap levegőt, kaja előtt, alvás előtt. Ilyenkor érdemes jobban.
2010. nov. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ok,köszi szépen a válaszokat.
2010. nov. 8. 14:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Maga szabályozza, én is használtam kisfiamnak, de ne gyakran és ne sokáig. Amíg nem látod, hogy folyik a kis nózi, addig szerintem ne is szívd, olyan picin lehet, hogy csak pórtól vagy vmi egyébtől hapcizott. Egy jó tanács, ha szabad: mikor már annyira megnő majd a babád, 1 éves körül, mutasd neki állandó jelleggel, hogy miként kell orrot fújni. Kisfiam most két éves és kifújja az orrát, nem kell kínozzam a porszívóval.
2010. nov. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!