Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van ilyen sok gondom az...

Miért van ilyen sok gondom az etetéssel?

Figyelt kérdés

Kikészülök, segítsetek!

A babám anyatejes-tápszeres, a problémám a reggeli sétáltatással van, általában 9-11-ig szoktunk lemenni (próbáltam már 8:30-kor, vagy 9:30-kor is) levinni, de mindegy mikor viszem állandóan akkor akar enni amikor elindultunk és kb. 10 percet sétáltunk, pedig többször próbálom itthon kínálni őt.

A másik problémám, hogy eddig ált.-ban 03:30-kor kelt fel éjjel enni, utána aludt 6-ig. Most felkel 03:30/04:30 körül és utána óránként ébred és egy kicsit szopcsizik.

Nem értem miért...

A harmadik, hogy amikor nagyon éhes és pl. sír (általában este) becsukja a szemét és ordít, nem érdekli, hogy a szájában van már a cumisüveg és ehetne, hanem csak sír. Ekkor vagy az segít ha cumit beadom a szájába megnyugszik és akkor gyorsan kicserélem a szájában a cumisüvegre, vagy mostanában a tetra pelenkát szokta nyammogni, ezzel ugyanez a helyzet.


Mit csináljak? Miért eszik folyton az utcán, amikor itthon nem kell neki, és esténként miért ilyen cseles módon kell etetnem??? Ettől már kikészülök, minden etetés egy rémálom. 4 hónapos a babám.


2009. aug. 23. 11:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Én arra jutottam hogy éhes és álmos is a babád egyszerre. A kislányom 2-3hónapos kora között csinálta majdnem ugyanezeket.Enne is,cumizna is és aludna is... Rögtön reggeli után menjetek sétálni, és esetleg adj neki cumit, vagy valami "szopogatni"valót, pelucsücsköt vagy valami alvóállatkát. Próbáld meg többször szopiztatni,esetleg többször kevesebb tápszerrel kínálni ha nincs elég tejed, vagy reggel-délben-este kizárólag szopi, a másik kajákra meg csak tápszer. Az is lehet hogy most van fejlődési ugrás, általában 3hónaposan van, de egyes babáknál tolódik ez az idő. Az is lehet hogy nem is éhes,hanem csak álmos, a lányom is szopizta az ujját, néha azt hittem hogy éhes. Lehet hogy az Ő igényei szerint kellene egy kicsit alakítani a napi rendszeren, ami eddig jó volt, lehet már nem tetszik neki és újat szeretne :o)
2009. aug. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!