Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Popsikrém gondom van, szerinte...

Popsikrém gondom van, szerintetek lehet így?

Figyelt kérdés
Próbáltuk a gyógyszertári simát. Aztán a csukamájolajosat, a Gabi popsikrémjét, a Sudokrémet, és a neogranormon szokta rendbe tenni a fencijét kislányomnak, ahol összeér a "két part" pelenkakiütéses. Mennyire lehet hosszútávon használni ezt? Mert ha lehet, nem kísérletezgetek:) Köszi a válaszokat!
2010. nov. 2. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Ami beválik azt használd!Én a Sudot használom de még is van hogy nagyon piri lesz neki fogzásnál főleg ha hasmenéssel párosul.DE olyankor csak az orvos által felírt halolajos popsikrém használ.2-3 szor bekenem és tökéletes lesz:))!Szerintem az nagyon jó!
2010. nov. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekünk sem jött be a patikai, mi a Sudokrémet használjuk a mai napig, és nem volt egyszer sem kiütéses a popija. Sőt, a sebeire is szoktam kenni, amitől hamarabb begyógyul. 22 hónapos
2010. nov. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan használhatjátok a Neogranormont hosszútávon is, sima hámosító kenőcs,semmi baj nem lesz belőle. Nekünk a Bepanthen vált be, az is hasonló,ugyanúgy hámosító kenőcs, már több mint 1 éve minden nap ezt haszáljuk és nagyon szép tőle a bőre. Az első 5-6 hónapban én is sokfélét kipróbáltam, de egyik sem vált be így maradtunk a Bepanthennél.
2010. nov. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekünk az Alsol vált be nagyon piros fogzásos popsira. Csak ajánlani tudom. A neogranormont szerintem nem lehet folyamatosan használni, az hámosít, ha rendben van a popsija, akkor sima natúr popsikrémet használj.
2010. nov. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
sudot használok születése óta. A gyógyszertári nekünk nem jött be. 20 hónapos
2010. nov. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi egy hónapos kora óta aventet használunk, nagyon jó, sosem piros a popsija! Csak ajánlani tudom, illetve azt hallottam, ha kipirosodott kend be avent mellbimbóvédővel és az gyorsan elmúlasztja!
2010. nov. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Van többféle gyógyszertári popsikrém.

Nekünk csak a koleszterines jött be.

Az infantum, neonatórum nem vált be.

Ha piros, akkor meg az Alsol.

A többi drága, agyonreklámozott kenőcstől mégrondább lett a feneke:(

2010. nov. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem a kamilla tea vált be mikor nagyon kiütéses lett. Vattával este fürcsi után bekentem neki és a fűrdő vizbe is tettem.

Egyébként sudocremet használok mióta megszületett. De nem kenem minden pelenkázáshoz, nem szabad. Sokat kell hagyni pucéron a baba fenekét, hagy szellőzön!!

2010. nov. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!