Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos a babám. Elég lesz...

6 hónapos a babám. Elég lesz télre a lábzsák, vagy bundazsákkal kell majd télen sétáltatni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 23. 08:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ,hogy betakarod-e még valami meleg takaróval.
2009. aug. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Be fogom takarni, inkább a babakocsi alja, ami gondolkodóba ejt, hiszen hiába van jó melegen felül, ha alul csak egy vékony lemezen fekszik. Ti hogy mászkáltok vele télen?
2009. aug. 23. 08:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Mi 7 hósak vagyunk,de csak lábzsák lesz.Őt már jól belehet öltöztetni kezeslábasba,meg ilyesmibe.
2009. aug. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi is 6 hónaposak vagyunk. Mindenképpen venni fogok egy új, vagy használ bundazsákot, pont azért, hogy ne kelljen több kiló ruhát ráhúzni szegény babára.. Már a tavaszi öltöztetés is egy kész tortúra volt, mire ráhúzgáltam a ruhákat, ő is, és is kimelegedtünk... De te tudod, szerintem, majd kitapasztalod.. Én még azért is vennék, mert a nagyobb méret később jó lesz szánkóba is, akár 3 éves koráig. persze, ha nagyvárosban laksz, a szánkós dolgot el lehet vetni.
2009. aug. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!