Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gáz, h 1 éves kislányom még...

Gáz, h 1 éves kislányom még nem igazán volt hosszabb időt távol tőlem?

Figyelt kérdés
úgy értem h 1-2 órára sem nagyon.....
2009. aug. 23. 00:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
10 hós a fiam, egybenőttünk a nagyija szerint:) sorbanállnak , hogy vigyázzanak rá, de nem értem minek...:) vagyis amit lehet vele intézek, fodrászhoz is mentünk ugy, hogy apa is ott volt szórakoztatóközönségnek...hát én sem vagyok az a lepasszolós. Mi vele érezzük jól magunkat a férjemmel, voltunk eleget kettesben nyaralni, enni...egyszerűen csak vele akarunk lenni és kész. Ha valaki szerint ez gáz, hát mondja, van aki igy látja jónak a gyereknevelést. És a mindennapokat, van aki jobban szeret bulizni, barátnőzni...amikor esetleg jól jön a nagyi vigyázó keze:) én barátnőzni is vele járok:)0
2009. aug. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Küldd el nyári táborba!
2009. aug. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hááát, csak abból az egy szempontból, hogy rád is rád férne egy kis kikapcsolódás. A párodra meg egy kis kényeztetés....

Nincs olyan ember, akiben száz százalékosan megbízol?

Nagyon jól tud esni egy hangulatos vacsora kettesben, filmnézés, esetleg táncolás, attól még nem leszel kevésbé jó anyuka, hogy magadat is kényezteted.

Minden más szempontból nem gáz, hogy egyfolytában a közelében vagy. :)

2009. aug. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Gáz! Nemrég tettek itt közzé egy linket,melyben a szakember kifejti,hogy egy gyereknek árt,ha az anya csak magához szoktatja.Már kiskorában szüksége van arra,hogy mások is legyenek körülötte.Ha érdekel,tedd fel a kérdést a Google-ban,vagy keress vissza itt.Ha jól emlékszem,a kérdés olyasmi volt,hogy alhat-e a nagyszülőknél a kisgyerek.Régen az anyukák nem is tudták volna megoldani,hogy a pici csak velük legyen,mert már 5 hónap után mentek dolgozni.Mégis kiegyensúlyozott felnőttet neveltek.Csak azóta van ez a mánia,amióta bevezették a Gyest.Így lesz egy gyerekből az anyuka kicsi fiacskája,ordít,ha az oviban otthagyod,nem tud másokkal egészséges kapcsolatot kiépíteni.Ezt látom és tapasztalom a környezetemben.
2009. aug. 23. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az én lányom is egy éves, két hónapos korában kezdődött nála, hogy ordított ha idegen hozzászólt, vagy megfogta. Addig sem dugdostam itthon a gyereket, utána sem...azóta kicsit oldódott, nagyszülők vigyázhatnak rá és vannak olyan ismerősök akikkel jól elvan. Anyósomnak boltja van, gyakrann vagyunk ott idegenek között mégsem szereti őket, pedig kedvesek hozzá. nem szerettem volna anyuci pici lányát nevelni belőle ahogy az előttem szóló írta, mégis ragaszkodik, ami szerintem normális! Minden ember, gyerek más, nem várhatjuk el mindenkitől, hogy vadidegenekre vigyorogjon mint egy tök! Nem csak nevelés kérdése, nem fogom nevelési célzattal bárki kezébe nyomni ha üvölt mint a fába szorult féreg szegény. (ezt az előzőre reagáltam)

Szóval arra akartam kilyukadni, hogy nem baj ha veletek van, ahogy olvasom jártok ti emberek közé, ovan idegenek között. esetleg nagyszülőhöz, barátnőhöz azért érdemes picit szoktatni, hogyha akad olyan szituáció amikor muszáj lepasszolni egy órára akkor ne legyen gond. Később élmény lesz neki, hogy a nagyszülők kényzetetik ő meg az ujja köré tudja őket csavarni.

2009. aug. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igazából nem azért nem passzolom le mert magamhoz akarom "édesgetni",vagy nem is tudom hogy fogalmazzak,hanem mert nem igazán bízom anyósomban,anyum meg sajna már nem él,másra meg nem tudom rábízni...szal ez a nembízom dolog azért alakult ki bennem,mert legutóbb is mikor anyósoméknál voltunk,elkezdte másztatni a kislányt felfelé a lécsőn,én kaptam alá h le ne essen,mert ő meg akarta mutatni h mit tud az unokája-saját magának,csak azt tudnám minek,olyan mintha magának hencegne h na,már ezt is tudja a kislány,csak ez baromi baleseteszélyes...Azzal rendszeresen harcolok,h mikor mit kaphat enni,mert persze olyannal kínálja mindig amit nem ehet-mondtam h nem ehet tejes dolgokat,mert megfájdul tőle a hasa,erre beállított madártejjel....Mondtam neki h ne vigye oda a kutyákhoz,mert nagyon megbízhatatlanok,de már csak azért is arra felé vette az irányt,a picur meg persze arra megy mert mért ne menne,érdeklik az álatok,anyós meg azt mondta dehát a kislány akart odamenni...És még sorohatnám...

Persze tudom kell az is h a párommal kettesben legyünk,de így én nem tudok nyugodt lenni

Rábíznám a kicsit,de így nem merem....

2009. aug. 24. 00:03
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja amúgy olyan a kislány h 5 perc és akár fél napot is elvan az újdonsült ismerősével,szal nagyon barátságos :)
2009. aug. 24. 00:04
 8/8 anonim ***** válasza:

Az Én anyósom is ilyen nagyokos. :((

Szintén produkáltatja a kicsit, a nagymamáskodás főleg közönség előtt működik. Körülbelül öt percig van türelme a gyerekkel foglalkozni.A múltkor nagyon megsértődött, amikor rászóltam, hogy ne ültesse fel a gyereket a pultra, főleg úgy ne, hogy közben elfordul, átlép a szekrényhez. Szerintetek normális??? Ráadásul elmagyarázza, hogy úgysem esik le.

Apósom meg, aki végtelenül kedves, és odafigyelő sajnos öregszik. Nemrég, amikor ők vigyáztak a kicsire, órákon át égve hagyták a gázt. Úgyhogy most mi sem hagyjuk velük a Kisbabát. Viszont mi még így is számíthatunk a sógoromra, aki eddig mindig zokszó nélkül lemondta a barátaival tervezett programot, bulizást, a kedvünkért.

2009. aug. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!