Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen elveteket adtátok,...

Milyen elveteket adtátok, áldoztátok fel a nyugalom és boldogulás oltárán?

Figyelt kérdés

Ma reggel ránéztem a kisfiamra, ahogy rajzfilmet nézett fél órát kezében egy babapiskótával miközben én a mosogatót takarítottam és az jutott eszembe, hogy hányszor fogadtam meg terhesen, hogy nem fogom ezt csinálni, illetve korábban hányszor osztottam itt az észt, hogy ez mennyire nem jó...

Nektek is vannak feladott elveitek?


2009. aug. 22. 20:41
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, ja igen, a tv nálunk is.... Szerencsére "csak" a reklámnál és a zenénél nem tudja levenni róla a szemét, más nem érdekli. :)
2009. aug. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát szinte már mindent leírtak itt előttem ..nálunk mondjuk a cumi nem jött be-kismillió fajtát vettem de nem kellett-az ok-kb 15-20szor kelt fel-még sokszor most is...lehet az együtt alvással rontottam el(de csak hajnaltól alszunk együtt,mert egy kis szünet nekem is kell..)de mivel császáros voltam ő meg alig akarat cicizni az elején muszáj volt,mert nem bírtam állandóan felugrálni-hát sztem az aki azt gondolja egyszerű lesz a ciciről leszoktatni és a saját ágyában altatni-sok sikert hozzá,de ha valamit megszokott sztem nem lesz egyszerű.Nekem már közel 2hónapja nem cicizik mégis velem alszik éjjel-bár én nem sokat alszok mert letúr az ágyról,tökre mindegy mekkora is az.De a francia ágyba nem rakom be-csak abba a junior ágyba ami az övé lesz majd-ezen nyomorgunk ketten....viszont volt egy amit nagyon nem akartam-cumisüveget tenni az ágyába,mert úgy gondolm este aludni kell nem inni...de ő nem így gondolja és van ,hogy egy óra alatt többször is felkel mert szomjas.Téyn,hogy mi panel legtetején lakunk ahol irtó meleg van-most pl 26-28fokok,de a pelenkázóra oda rakom a cumisüveget és megtalálja.sokszor rá kell nézni mert a hóna alól szedem ki,de legalább nem sír fel állandóan-talán ez az egy amit tényleg nem akartam és nem én döntöttem így...az édesség mint csoki ilyeneket nem kell neki-kóstoltattam szerencsére nem ízlett,de a sütik ,pudingok-házi kizárólag,azok minden mennyiségben...de sztem mi sem voltunk különbek...hirtelen ennyi jut eszembe,mondjuk én a születésekor kivártam egy pár hetet a rokonokkal,kivéve a nagyszülőket,mert ők segítettek ,mert nem tudtam úgy ellátni még magamat sem,de a kutya-hát én örülök,hogy van nekünk egy picike és imádják egymást.az állatbaráti szeretettel nem lesz gond.sőt épp a napokban mondtam a férjemnek amíg a többi gyerek a játszótéren kerüli a testi kontaktust addig a fiam után azért rohangálok,mert simogatni-megérinteni szeretné a gyerekeket azok meg menekülnek.Csak mondjuk ez nekem olyan furi,hogy már alapból távolságtartóak a gyerekek egymással...valószínű így nevelik őket...14hós baba mamája
2009. aug. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

A nagyobbik babám 16 hónapos, nála szerencsére tartani tudtam az elveimet: nem volt cumi, kiságyban alszik (ha a mi ágyunkban aludt, én semmit nem tudtam pihenni), mi egyáltalán nem tévézünk, így ő sem, azt sem tudja, mi az. Cukrot és cukros kaját nem adok neki, inkább gyümi és házi készítésű joghurt, bár most már néha kivételt teszek: egy nyalás fagyi, egy falat péksüti. Este aztán próbálkozunk a fogmosással..:)

A pici babám 5 hetes, nála sajnos előkerült a cumi, de csak séta idejére, különben az ordító gyerekkel kéne hazavágtatnom, alváshoz nem szeretném használni, inkább szopizunk többször, ha kell. Ő is külön ágyban, de egy szobában alszik. A tv-vel és a cukorral remélem, ugyanaz lesz a helyzet, ebben szeretnék következetes lenni.

2009. aug. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!