Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi baj lehet a babámmal?...

Mi baj lehet a babámmal? Miért üvölt visítva, sivítva, mint akit ölnek minden egyes elalvásnál?

Figyelt kérdés

7,5 hónapos a babám, de minden egyes altatásnál, azaz 2,5-3 óránként úgy történik az altatás, hogy visítva üvölt, mint akit nyúznak, ölnek. Mit tegyek, mit rontok el?

Amikor sétálunk babakocsival, ott csendben elalszik, de itthon mindíg ez a hisztérikus visítás van. Voltunk neurológián-nem találtak semmi kórosat.

2,5-3 óránként látom, hogy fárad, ásítozik, dörgöli a szemeit, ezért próbálnám altatni - de mintha rohama lenne. Kérlek adjatok tanácsot mit csináljak?? Kudarcként élem meg a mindennapokat:(((


2009. aug. 22. 16:44
 1/3 anonim válasza:
100%
Először is nyugi!!! Semmit nem csinálsz rosszul. Nekem 6 hónapos a fiam és ugyanez volt vele. Nálunk amiatt, mert túlpörgött és már túlfáradt volt, mire altatni próbáltam. Próbáld meg kikövetkeztetni,h mikor álmosodik el, és rögtön altass. Nálunk most már max. napi 1x csinálja csak vagy ha nem figyeltünk jól. Semmi baja nem lesz tőle, csak ne stresszelj. Ill. próbáld ki, hogy más pózban altatod, nekünk az is bevált. Egyszerűen csak a másik karomba tettem, pici víz, cumi, ének és 2 perc múlva alszik.
2009. aug. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Előző vagyok. az is lehet, h nem akar annyit aludni. Az én fiam 6-kor kel, 7-kor eszik. 9-kor elalszik max 1 órát, aztán 13körül még egyet, max másfelet, 4körül ugyanígy, majd 9-től reggelig. Ő sem igényel sok alvást, és van h attól üvöltött mert altatni próbáltuk. Mi sokat kezdtünk vele játszani és semmi baja nem volt.
2009. aug. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Halál ugyanez a szitu nálunk is Kor és a leírás is stimmel. Szerintem a szeprációs szorongás is okozza, meg az ,hogy fáradt ugyan, de nem akar kimaradni semmiből. Játszani akar, nézelődni, stb. nem pedig egy kiságyban magányosan feküdni és aludni


Nálunk a vizes kulacs és a Cebionos cumi van mikor hat.

2009. okt. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!