Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babám az esti...

3 hónapos babám az esti elalvásnál ordít. Nagy nehezen elalszik, és kb 20 perc múlva újra fent van, és ordít. Kb 1 óra múlva alszik csak el rendesen, addig feszeng össze-vissza. Várok minden jó ötletet, hogy mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 24. 08:43
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem fáj a hasa,amiatt csinálja.húzogatja a lábát a hasához?masszírozd meg neki,tologasd föl a lábacskáit,nekünk ezek beváltak,meg kapta az infacolt.
2010. szept. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekünk is ez volt!aztán rájöttem hogy nem álmos még!kezdő anyukaként úgy csináltam ahogy mondták:7-kor megfürdött,pici játék mese olvasás stb.8 körül pedig cici és alvás!csakhogy az én drágám csak üvöltött és ugyanazt csinálta mint a tied!aztán rájöttünk hogy csak akkor próbáljuk meg elaltatni amikor már tényleg nagyon álmos!:)
2010. szept. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A hasa biztos, hogy nem fáj, mert nem emelgeti a lábát, meg már próbáltuk a maszírozást is. Viszont látom rajta, hogy már olyan fáradt, alig bírja nyitvatartani a szemét. A játékot is próbáltuk, de olyankor már semmi sem jó neki!
2010. szept. 25. 10:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!