Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek átmenei, vagy...

Szerintetek átmenei, vagy végleges ez az elalvásnál?

Figyelt kérdés
Pár napja alig lehet elaltatni főleg este a 8 hós babám. A kezemben alszik el és állandóan nyúlkál, hogy még nézzük meg ezt-azt. Szoktunk még menni egy kört a lakásban elalvás előtt, hogy elköszönjünk, hogy mi megyünk aludni, már a szemét is szétdörzsöli, alig tud elaludni, ha adok neki egy korty vizet, alig tudja nyitvatartani a szemét. Annyira érdeklődő lett, remélem nem fog sokáig tartani. Ugye nem fog így maradni?
2010. okt. 4. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Teljesen jó indulatból mondom, hogy le kellene szoktatnod a kézben való elalvástól. Inkább feküdj mellé, legyen sötét a szobában, hogy minél kevesebb inger érje. Neked is könnyebb lesz, hiszen egyre nehezebb lesz a babád. Nem beszélve arról, hogy később sokkal több minden fogja érdekelni, nehezebb lesz az altatás. Kitartást!
2010. okt. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elmászna mellőlem, az ágyába sem tudom letenni, mert ott is felpattan azonnal és áll a rácsnál. Már azt várom, hogy kényelmetlen legyen neki így elaludni.
2010. okt. 5. 22:10
 3/3 anonim ***** válasza:
(Ismét én.) Tudom, hogy nehéz, de valahogyan (hosszú idő) rá kell venned. Az én imádott barátnőm kisfia 21 hónapos. Még mindig az ölében alszik el. A barátnőm most várja a második babáját, és bizony nagy probléma lett az ölben alvásból: nő a pocakja, és nem bírja el a 13 kg-os gyereket. Legalábbis sokáig nem tudja. Most ott tartanak, hogy inkább nem alszik nappal a gyerek. Minden gyermek más és más, nekünk anyukáknak kell rájönnünk, hogy mi a megoldás. Egyébként az én fiam (amikor így ágyban alvásra szoktattam) sírt 4-5 napig. Nem csináltam mást, csak beszéltem hozzá, nyugtattam. Remélem, hogy sikerül neked is! :-)
2010. okt. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!