Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Előfurdulhat, hogy a 6 és fél...

Előfurdulhat, hogy a 6 és fél hónapos babám kezdi magát leválasztani?

Figyelt kérdés
Egyre kevesebbet hajlandó szopni még akkor is, amikor csak szopi van, nincs gyümipüré vagy főzelék. Mintha nem lenne türelme a szopihoz.
2009. aug. 22. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ez volt:)

Nem hagyta abba a szopit, csak rengeteg más dolga volt, nézelődni, mindet megfogdosni, kiszúrni hogy mit kell megrágni..ezért nem figyel annyira a szopira:)

2009. aug. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Dettó ugyanez. Amint meghall egy hangot, mar keresi, hogy honnan jön. Ha hallja, hogy közeledik valaki, már el is fordul. Nagyjából csak akkor tudom őt normálisan megszoptatni, ha félálomban van, vagy nagyon álmos.
2009. aug. 22. 17:10
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez a szopási sztrájk, ami, ha nem vigyáz az ember, könnyen az elválasztáshoz vezethet. Olvass utána a www.lll.hu-n, mert hasznos tippeket adnak ilyen esetre.
2009. aug. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A szopási sztrájknak utána olvastam. Biztos sok igazság van abban, amit leírnak, de mondjuk a 8kilos babámat nehezen tudnám mozgás közben szoptatni. Nalunk 2 oka lehet a szopási strájknak, mégpedig az, hogy este kap cumisüvegből tejet plusszban, a másik meg hogy érdeklik az anyja mellén kívüli dolgok is, és ez szerintem normális. Mindenesetre nem adom fel. :o)
2009. aug. 22. 18:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!