Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha du-án 5-kor bekeverek egy...

Ha du-án 5-kor bekeverek egy adag tápszert, de csak a felét eszi meg, azt megmelegítve oda adhatom a 8 órai etetéskor v. öntsem ki?

Figyelt kérdés
Tegnap kezdtem pótlást adni 5 hónapos babámnak, a legkisebb 90 ml-s adagot keverem csak be, mert az anyatejen kívül csak 30-40 ml az, amire még szüksége van. De úgy érzem a délutáni etetésnél is kell a pótlás, ha akkor bekeverem odaadhatom az estinél a maradékot?Vagy lehet a 90 ml-nél kevesebbet egyszerre bekeverni?
2008. máj. 28. 08:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Célszerű mindig annyit csinálni ami el is fogy. Ha azonban nem akarod kidobni, (érthető nem olcsó mulatság) szerinetm a következő etetést hűtőben kibírja. Én is csináltam annó, volt, hogy az éjszakai etetéshez bekevertem már lefekvéskor, edig csak hajnalban volt rá szükség. Igaz én a szopi mellé adtam a pótlást,mert kevés volt a tejcsim.
2008. máj. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan odaadhatod,addig tárold hűtőben.Én is így csinálom,ha nagyobb adagot hagy meg.20-30ml-t kiöntöm annyit felesleges tárolni.Nem lesz semmi baja nyugi.Sok kórházban állitólag reggel bekeverik az egész napi adagot,úgy adják a babóknak.
2008. máj. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hűtőben állva 24 óráig lehet tárolni, add oda neki nyugodtan!

Nekünk annó a védőnő azt tanácsolta, csináljuk meg egyszerre nyugodtan az egész napit.

2008. máj. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Én nem adnám neki oda!Próbálj annyit kutyulni, hogy elég legyen. :)
2008. máj. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
Hát ha már beleivott, azt nem tenném félre, de ha máskor csinálod, akkor oszd kétfelé, akkor a másik felét később is megkaphatja.
2008. máj. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kiskanállal adom neki, mert a cumis üveget nem fogadja el, pohárból meg még nem nagyon megy. Köszi a válaszokat.
2008. máj. 28. 12:33

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!