Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg vannak 6hónaposan...

Tényleg vannak 6hónaposan "tipegő" babák? Nem azt mondom, hogy hazudik aki írja, de nekem ez hihetetlen.

Figyelt kérdés
2009. aug. 19. 22:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
73%
2.válaszoló.Minden baba szép és szerintem senki sem direkt hízlalja..ha te böjtölteted a gyereket az a te gondod,de tanácsokat ne ossz sztem..
2009. aug. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom miért kellett azért 51 %-ra lepontozni azt a válaszomat amiben az áll hogy a kislányom pl.már áll egyedül 4 hónaposan 2-3 percig.Tele van a t.k.m ezekkel a lepontozó emberkékkel.Az ember jó indulattal válaszol a kérdezőnek,erre totál lepontoznak.Mi nem tetszett a válaszomban?!
2009. aug. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

Az nem tetszik a "nagytudásuaknak",hogy az ő babájuk még nem!!!!

Amúgy meg amit a bab egyedül csinál azt hagyni kell.

Az anyatejes babák meg nem kéne leszólni,hogy nagyobb a súlyuk ,biztos a te gyereked nem látott cicit csak akkor ha öltöztél.

Az én gyerekem anyatejes nagyobb a súlya az átlag 10 hónaposéknál de nem duci és nem csúnya!

2009. aug. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
44%

"a te gyereked nem látott cicit csak akkor ha öltöztél.

"


Ez nagyon gusztustalan volt. Én szoptattam, de gyomrom kifordul az ilyen megnyilvánulásoktól :(

Kívánom, hogy soha semmi egészségügyi gondod ne legyen az életben...

2009. aug. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
47%

Ja igen,de megszólni a más gyerekét az megy ügye?????????


Az a helyzet ,hogy mind féltékeny anyukák vagytok akik csak nézik a játszón a más gyerekét és ha nem olyan mint az övék akkor jól kibeszélik!

Gyönyörű!!!

Ha 6 hónaposan tipegett,hát had tipegjen, nygyobb gyerek a többinél 1000 oka lehet/de biztos túl van etetve/csak ezt látjátok,10 hónaposan szobatiszta-elindul hát tegye! Fáj az nektek ,mert a tiétek még nem?

2009. aug. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!