Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fürödhetnek velünk a fiuk?

Fürödhetnek velünk a fiuk?

Figyelt kérdés
Vagy csak apával? Vagy egyedül a nagy kádba? Mennyi idős kortól?
2008. máj. 26. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem simán fürödhetnek veletek 7-8 éves korukig, aztán már csak Apa maradjon. Emlékszem, mi is így csináltuk a szüleimmel. Azonban manapság, ha szüleimnél vagyunk a férjemmel, nem zavar, ha én fürdöm, Apukám meg bejön fogatmosni, stb..Nálunk ez a megszokott és a természetes. Apukám mindig is a kigyerekét látja bennem, attól függetlenül, hogy már férjhez mentem.
2008. máj. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi is fürödtünk a szüleinkkel, elsősorban édesapámmal, és nagyon szép emlék. Szerintem nyugodtan fürödhet akár veletek is. Nálunk sajnos csak zuhanyzás van, mert a kisfiam ezt látta tőlünk, és nem hajlandó a nagykádban csak zuhanyozni. :-(
2008. máj. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kislányommal együtt fürdünk születése óta, én is és a férjem is. Sajna hárman nem férünk el:(

Most lassan 4 hónapos és kiegyensúlyozottnak tűnik:)

2008. máj. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én szoktam a fiammal fürdeni, mivel nem szeretném, ha sose tapasztalná meg, milyen a szülővel a nagy kádban pancslni. Apuka nincs. Nem hiszem, hogy ez káros lenne. 7 hónapos a kisfickó, elég ritkán fürdünk együtt, mert kissé macerás, de azért néha sort kerítünk erre is. Biztosan nem árt neki, főleg, ha nem minden nap fürödtök együtt. Ha már iskolás, akkor nem árt mellőzni már ezt, de addig egészen nyugodtan.
2008. máj. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sztem én is fogok a fiammal fürdeni.annó én is fürödtem az apámmal kicsiként rémlik valami,de egyáltalán nem rontott el minket.Amikor iskolásak lettünk ez elmaradt,de akkor már a gyerekek is szemérmesebbek.
2008. máj. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!