Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ekkora baj h. velünk alszik?

Ekkora baj h. velünk alszik?

Figyelt kérdés
Párom nagymamája nem nézi jó szemmel h. a 16 hónapos kisfiunk velünk alszik.van kiságya de nem szereti.nem hinném h jó egy gyereknek az ha üvöltve alszik el és nyugtalanul alszik.állandóan ezzel piszkál h. egészségtelen meg stb.......
2011. okt. 24. 13:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
57%

felfogás kérdése. azért üvölt meg ezt szokta meg, hogy veletek alszik.

ismerősöm 20 hónaposa is szülők közt alszik, soha nem használta a kiságyat és a szobáját sem.

a miénk a kiságyában alszik. 15 hónapos.ezt szokta meg. mi is nyugodtabban alszunk a férjemmel.

valahol megértem a nagymamát is.

2011. okt. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem sem jó! Nem hinném, hogy így kipihenitek magatokat, illetve úgy gondolom, hogy a párkapcsolatnak sem tesz jót.
2011. okt. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%

Úgy alszik, ahogy nektek jó és kényelmes. A ti életetek. Az más tészta, hogy 2 év múlva itt fogod feltenni a kérdést, hogy hogyan tudnád saját ágyába szoktatni! Ami bizony kemény dolog lesz.

De ez a ti dolgotok, hisz ti tudjátok mi a jó a családnak!

2011. okt. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
ha benneteket nem zavar, nem baj, DE! azért alszik üvöltve egyedül mert nem tud másképp, kérdés, h amikor te már nem akarsz vele aludni (vagy apát kezdi majd zavarni, vagy lesz kistesó és ő is veletek akar majd), akkor úgyis át kell szokatnod az ágyába, akkor nem lesz üvöltés?szerintem halogatod a problémát, ettől függetlenül nem nevezném egészségtelennek.
2011. okt. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Én is nyugodtabban aludnék, ha 21 hónaposom nem kelne fel éjszakánként, és sírna. Ilyenkor ki kell venni, köztünk nyugodtan visszaalszik. Próbálkoztam sokat, hogy a kiságyába aludjon vissza, nem sokszor jött össze. Ha nem ébredne fel, nem venném ki. Viszont azért legalább a fél éjszakát a helyén tölti.Ha titeket nem zavar, akkor nem kell más véleményére adni.
2011. okt. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Szerintem meg semmi köze hozzá,hogy hol alszik a babád.

Az én kisfiam születése után 2 hónapig üvöltött a kiságyban és óránként kelt.Magunk közé vettük és azóta ő is nyugodtan alszik és mi is.Nagymamák soha nem szóltak ebbe bele.Ha nektek így jó akkor miért ne?Ha nagy lesz úgy sem fog veletek aludni.....

2011. okt. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
31%

hú és akkor éjszaka vagy lefekvéskor össze se bújtok a pároddal. nem kufircoltok reggel míg a gyerek alszik? nincs semmi intimitás az ágyban?

vagy félre lökitek a gyereket aztán tessék?

elhiszem hogy a kanappén is lehet és nem is rossz, na de egy reggeli sex mielött a gyerek felébred, vagy éjszaka egy forró ölelés nem hiányzik?


amúgy ahogy elöttem írták hogy azért ordítana elalvás elött mert ahhoz van szokva.

nálunk soha nem aldut köztünk, elsö 3 hónapba mellettem egy bölcsöben, majd ment a szobájába. ha felsír rögtön ott vagyok.

2011. okt. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
83%

Sokan alszanak együtt a babájukkal, a gyerekek pedig mégis felnőnek.

Biztos van, akinek ez nem tetszik, az nem is így csinálja.

Lányom egyedül alszik szinte az első pertől kezdve, így szerettük volna, így szoktattuk. Valakinek meg ez nem tetszik.


Meg kellene tanulni elfogadni, hogy mások vagyunk, másképp neveljük a gyerekeinket és más a világfelfogásunk. Ebbe beletartozik az is, hogy másképp és máshol altatjuk a gyereket. A gyerek érzelmi, értelmi fejlődése millió dologtól függ, sok-sok tényező befolyásolja, nem csak az, hogy miként alszik és hol.

A szülő pedig maga vállalja a következményeket. Neked biztos nehezebb lesz őt átszoktatni majd egyszer a saját ágyba, de hát ez már a ti dolgotok, ti tudjátok mit csináltok, mi jó nektek.

2011. okt. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Már van 1 nagyobb fiam 3 és fél éves 2 éves kora óta különágyba van. és simán átszokott holott ugyan ilyen volt!:)és nem köztünk hanem mellettem alszik....
2011. okt. 24. 13:38
 10/20 A kérdező kommentje:
ja és van szex...:D simán elférünk mert a pici a kiságya mellett alszik az ágy szélén.(nem esik le).éjjel meg ne keltsen fel a férjem ilyennel mert kupánverem!:Dörülök h. tudok kicsit pihenni.:D
2011. okt. 24. 13:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!