Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ekkora baj h. velünk alszik?

Ekkora baj h. velünk alszik?

Figyelt kérdés
Párom nagymamája nem nézi jó szemmel h. a 16 hónapos kisfiunk velünk alszik.van kiságya de nem szereti.nem hinném h jó egy gyereknek az ha üvöltve alszik el és nyugtalanul alszik.állandóan ezzel piszkál h. egészségtelen meg stb.......
2011. okt. 24. 13:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Szerintem senkinek semmi köze ahhoz, hogy hol alszik a babátok. A kislányom is velünk alszik, bár apa sokat nincs itthon. Egyszer valamelyik anyák lapjában, vagy valami hasonló újságban pont azt olvastam, hogy jó, hogy a baba a szülőkkel alszik 1 éves koráig. Erősebb lesz a kötődés meg ilyenek. Mindenki úgy csinálja, ahogy neki kényelmes és megnyugtató.
2011. okt. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
Ti a gyerek mellett sexeltek?
2011. okt. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
A gyerek melletti szex már nekem is furcsa, de ez én vagyok. :)
2011. okt. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
39%
Mindenki ezzel a gyerek melletti szexszel jön. Basszus! Nincs fantáziátok vagy más helyiség? Egyébként meg senkinek semmi köze a másik szexuális életéhez!
2011. okt. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
nem nem a gyerek mellett szexelünk....xD de ott is simán elférnénk mert 3 személyes a franciaágyunk.:D
2011. okt. 24. 13:55
 16/20 krisztivan ***** válasza:
Ha nektek jó és egy gyereknél már bevált akkor nem mindegy másnak?Én nem tudok vele aludni bár nem is szeretnék de ezek mi vaygunk.Ha nehéz lesz -esetleg-átszoktatni a saját ágyába ,az is a ti dolgotok lesz nem a miénk-kivülállóké.
2011. okt. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
köszike!:)
2011. okt. 24. 14:03
 18/20 anonim ***** válasza:
71%

Nekünk már a 3. gyerekünk alszik velünk. Sosem aludtak kiságyban, nem szerettem, én sokkal nyugodtabb voltam hogy ott feküdt mellettem és kényelmesebb is mint 20-szor kikelni az ágyból éjjel. Mikor fél éves lett(ek)és már forgolódtak akkor kaptak rendes ágyat amit összetoltunk a miénkkel és igy már kényelmes is lett nekem is babának is.

És mi igen szexelünk a pici mellett. Hú meglehet kövezni. Bár nem tudom hogy szerintetek egy gyerek (aki ráadásul fel sem kel) de ha mégis akkor 1,5 évesen mit tudja hogy mit csinál anya és apa. Ne vicceljetek már! Nem mondom hogy 4-5 éves gyerek mellett is szexeljen valaki, de 2-3 éves mellett miért ne lehetne? És már annyira ismered a picidet hogy tudd hogyan alszik, egy állandóan ébredő mellett nehezebben kivitelezhető talán.

2011. okt. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ja a nagyok természetesen külön alszanak már régóta. :)
2011. okt. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
kedves utolsó válaszoló!teljesen igazad van!:)
2011. okt. 24. 14:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!