Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy hetes hasfájós babának,...

Egy hetes hasfájós babának, adhatok minden étkezés előtt infacolt?

Figyelt kérdés
Egy hetes a kislányom és nagyon hasfájós, álmába felsír, emelgeti húzogatja felfelé a lábait mert bántják a szelek a pocakját, anyatejjel táplálom, tegnap vettünk neki infacolt, az útmutató szerint minden etetés előtt adható, de az én kislányom elég sűrűn eszik van mikor másfél óránként kéri a cicit, így is adható neki minden etetés előtt? Van valami más ami segít hasfájásra?
2009. aug. 15. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha ilyen sűrűn eszik, akkor inkább csak minden másodiknál. Amúgy nekünk nem igazán használt, hanem a Sab simplex vált be, napi 3x10 csepp, de azt is lehet többször adni. Nem múlt el teljesen, de sokkal-sokkal jobb lett. Ezt is gyógyszertárban lehet kapni.

Próbáljátok ki, hátha nektek is segít.

Meg megpróbálhatod hason altatni, az én fiam 3 hetes kora óta alszik hason, jobban kijönnek így a szelek.

2009. aug. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia, nekünk az infacol egyátalán nem használt, se a gripe water, és semmi babatea, sőt....Mi az Espumisan cseppet használtuk és plusz mellé a Chaomilla V. c15-t, ez valamennyire jó volt, de igazából az idő segít csak. 3és fél hónapig voltunk hasfájósak.Hiába tornáztattuk stb. azt hittem megőrülök, éjjel-nappal sírt, volt hogy hajnali 2-kor hívtam telefonon anyumat, hogy jöjjön át, mert összeesek a fáradságtól--szerintem sikerült is volna, ha nem jön. Szóval kitartás, én tudom miről van szó. Ja, és még egy jó tanács, nekem azt mondták, hogy diétázzak, mert azért fájhat jobban a hasa: szó szerint piritós és lekváros kenyéren éltem--már ezért is kifáradtam jobban--- de semmi értelme, így is fájt a hasa, szóval legalább ettem volna (ezt azért állítom, hogy felesleges diétázni, mert az akkoriban lefagyasztott tejet odaadtam neki, miután már kinőtte a hasfájást, és meg sem nyikkant tőle, akkoriban meg.... szóval ha sanyargatod magad, csak még jobban lemerülsz, ja és szinte üres tejet fejtem le,szinte víz volt. Nyilván nem a K-betűs ételeket értem ez alatt, azt tényleg kerüld.
2009. aug. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, minden jót nektek:)
2009. aug. 17. 16:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!