Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hetes koraszülött babáim...

8 hetes koraszülött babáim vannak és mind a kettő hasfájós. Adhatok nekik gripe watert? Az espumisant és az infacolt is kipróbáltam már, de nem vált be.

Figyelt kérdés
2010. nov. 9. 09:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ezzel fel kéne hívnod a védőnőt. Nekem nem koraszülött a kislányom, de úgy emlékszem, mintha a Gripe Watert amúgy is később kezdhettem volna csak adni. Nagyon úgy rémlik.
2010. nov. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én már rég szültem, de gyógytea keveréket ajánlottak, amiben volt ánizsmag,kömény, direkkt hasfájós babámnak. És bevált.
2010. nov. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Amúgy nem lehet, hogy túl sok tejserkentő teát iszol? Az én lányom is borzasztó hasfájós volt, mindent kipróbáltunk. Aztán kiderült, hogy a napi fél liter tejserkentő tea volt az oka, amiről előtte nem számoltam be a védőnőnek.

Amint abbahagytam, egyből elmúlt a pocakfájás.

2010. nov. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Gripe water-t 2 honapos kor utan lehet adni a babaknak. Mivel a te babaid koraszulottek kerdezz ra a vedonodtol szrintem, mert lehet emiatt meg varnotok kell vele.
2010. nov. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

[link]

Mi olyan másfél hós korától adtuk.

De, hogy koraszülött babáknál érvényes e, kérdezd meg az orvost, egy telefon és már tudod is :)

2010. nov. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem iszok tejserkentő teát, sajnos tápszeresek,mert 5 hétig az intenzíven voltak és szinte teljesen elapadt a tejem.
2010. nov. 9. 10:12
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia!Nekemis koraszülött gyerekeim vannak és nekemis hasfájósak voltak.Nekünk az édesköményes tea és az espumizán csepp vált be.Sokat simogattam a hasukat és tornáztattam a lábaikat fel- le.Ja és nekem sokat voltak hasonis.
2010. nov. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem koraszülött, de az Infacol vált be.
2010. nov. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
1 hónaptól mehet a gripe water. De készülj fel, nagyon rossz az íze. Én fecskendővel nyomtam kisfiam szájába, utána rögtön kapta a cicit.
2010. nov. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Enyémek 36 hétre születtek, egyikőjük hasfájós volt, 4 hetes koráig kinlódtunk az infacollal, nem segített, majd áttértünk a gripe WAter-re az volt jó. Gyakorlatilag akkor kezdtem a gripe watert mikor meg kellett volna születnie, és csak segített. nyugodtan kipróbálhatjátok.
2010. nov. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!