Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány cm 9 hónapos kisfiatok...

Hány cm 9 hónapos kisfiatok kukija? Attól félek nem fejlődik neki, mert nem sokat nőtt mióta megszületett.

Figyelt kérdés
Most kb. 2 cm.Tanácsadáson látok néha pelenkáznak kisfiúkat és van hogy kisebb babának sokkal nagyobb a kukija.
2009. aug. 12. 17:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
79%
nagy külömbbsségek vannak a kuki méretekben , strandon szoktam látni :)
2009. aug. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
8 hónapos a kisfiam, és kb. 2 cm-es neki:)
2009. aug. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

A csecsemőknek (újszülött) általában a testükhöz képest nagy a kukijuk. Egy darabig nem is nő, aztán biztos.

De abban ne reménykedjetek, hogy majd a pubertás korú fiatok nektek mutogatja, hogy mekkora!

A nagyobbik fiam 9 éves, és kb 1 éve a fürdőszobába sem mehetek be amikor zuhanyozik. :)

2009. aug. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Köszi anyukák most megnyugodtam! :) Én is megfigyeltem, igaz csak 2 babát láttam mostanában pucéran de mindkettőnek nagyobb kukija volt mint az én babámnak. A páromnak mondtam és lehurrogott, hogy nehogy már ilyeneken járjon az agyam és a fiamnak sose mondjak ilyet később sem, nehogy valami rossz érzést keltsek benne. Én nem szoktam mást kukkolni és amúgy eszembe sem jutott volna ilyenen agyalni, csak véletlenül láttam meg két kisfiúnál a kukit és bizony feltűnt a méretbeli különbség. Az én kisfiamnak is kb. 2 cm, 11 hós és most olyan jó, hogy nem is olyan kicsi, mert még sok más gyerkőcnek is ekkora. :D Én nem tettem volna fel ezt a kérdést és nem is kérdeztem volna rá senkitől, csak magamban őrlődtem, de most nagyon megnyugodtam!!!


KÖSZÖNÖM!!!!!!


Boldog babázást nektek!

2009. aug. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

:-)

hagyjátok sokat meztelenül játszani, majd nyújtja, az én fiam azt csinálja :-))))

(egy hosszúkukis 16 hós anyukája)

2009. aug. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!