Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány cm 9 hónapos kisfiatok...

Hány cm 9 hónapos kisfiatok kukija? Attól félek nem fejlődik neki, mert nem sokat nőtt mióta megszületett.

Figyelt kérdés
Most kb. 2 cm.Tanácsadáson látok néha pelenkáznak kisfiúkat és van hogy kisebb babának sokkal nagyobb a kukija.
2009. aug. 12. 17:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%

Ugye ez most nem komoly?


Még nem is fog egy darabig "fejlődni" neki. Majd a pubertás előtt.

2009. aug. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De komoly :S A többi kisfiúnak sokkal nagyobb, ezért aggódom.
2009. aug. 12. 17:49
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
a fiam is 9 hós, én is láttam már kisfiút nagyobb kukival, nekem is feltűnt, hogy kisebb. Talán olyan 2 centis, mint amekkora volt. Szerencsére ez most még senkit nem kell, hogy aggasszon:) nem hinném, hogy ez valami rendellenesség. De tény,hogy kisebb. Szerintem ezen még ne aggódjunk, várjuk ki a pubertánskort:)
2009. aug. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hideg is éppen, és akkor azért néz ki kisebbnek a többiekéhez képest, olyankor összemegy a pasiknak. :-)Egyébként 21 éves koráig még nőni fog neki.

Az én fiamnál pont fordítva van, kétszer akkora volt neki már születésénél mint a többieké, röhögték is a csecsemősök. :-)

2009. aug. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Igaz,az én kis tökim még fiatalabb kicsit (7,5 hónapos) de engem is aggaszt a kukac mérete.Igen,az övé is olyan 2 cm környékén van...

Na és én is a tanácsadáson szoktam leselkedni,remélem nem veszik zokon az anyukák :)

Pluszban aggódom,mert neki hamarosan lesz egy kukival kapcsolatos műtétje és fogalmam sincsen,hogy az majd még befolyásolja-e a növekedést.

Talán összeszedik magukat ezek a fiúcskák és mire nagyok lesznek,a kukijuk is velük nyúlik. :)

2009. aug. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :) Én is remélem :)
2009. aug. 14. 19:35
 7/15 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem milyen műtétje lesz?
2009. aug. 14. 19:36
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

utolsó vagyok

Hát,kis rendellenességgel született,a kukiján picit lejjebb van a pisilyuk,hypospadiasis-nak hívják.

Szerencsére neki enyhe fokú az elváltozás,de mégis azt gondoltuk,korrigálják,mert nem ez a normális állapot.Főleg az apukája ragaszkodik az operációhoz,mert már most azon aggódik,mi lesz,ha csajozik majd :D

Félünk :( ,de azt mondták,hogy minél korábban sor kerül a műtétre,annál kevésbé viseli meg kincsemet!

Hjjaj.

2009. aug. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%
20.04 válaszolo nem nov. 4.-én szültél?
2009. aug. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%
ja látom nem bocsi.
2009. aug. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!