Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak eljátszik nyugodtan 5...

Másnak eljátszik nyugodtan 5 hónapos babája?

Figyelt kérdés

már kezd az idegeimre menni,hogy kisfiamat 2percre nem lehet otthagyni egyedül,mert hasra fordul és pillanatokon belül sír.

csak kapálódzik ezerrel,gondolom mászni szeretne,de azt még nem tud.

de körülrakom játékkal,játszok is vele egy kicsit,addig elvan,de amint otthagyom-konyhába,fürdöbe kimegyek-,már hasra is vágja magát és megint ordít.

nektek eljátszik egyedül hasonló korú babátok?

vagy általános ez a "müsor" ?

késöbb jobb lesz?


2009. aug. 12. 12:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Idézőjelbe tette a "műsor"-t, nem véletlenül!!! Nekem meg az ilyen válaszolókkal van tele a hócipőm, mint az előző, csak leugatni tudja a kérdezőt!!!

Nekem 5 és fél hónapos a kislányom, most kezdett visszafordulni, hasáról a hátára. Addig ezerszer megfordítottam naponta.

Én sem tudok tőle sok mindent csinálni, most is itt van a kezemben, éppen kakil :)))))

Ha WC-re megyek, odateszem pihenőszékbe magam mellé, ha főznöm kell, viszem magammal. Sokszor akkor is sír, de nem tudok vele mit csinálni, apának ebédet kell főznöm néha. Az én párom is reggeltől estig dolgozik, hétvégéken is.

Talán annyi szerencsém van, hogyha ő hazaér, a gyermeket teljes mértékben átveszi tőle.

Az enyém sincs el egyedül, ha kimegyek a szobából, máris sír.

Abban bízok én is, hogy ha már mászni, ülni tud, talán könnyebb lesz.

2009. aug. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Miért jàtsza meg magät,ha igenis kezd az idegeire menni?

Igaza van a kérdezönek,nem kell letàmadni.

Nem hiszem hogy van olyan anyuka,aki még egész életében ugy gondolta hogy egyetlen egy perc sem volt,amikor azt érezte:kezd a gyerek az idegeire menni.

Föleg amikor a gyerek tisztàba van téve,jollakott,nem àlmos,mégis sir,és nem tudod miért.

Egyébként késöbb jobb lesz,màr lefogja magàt tudni kötni,nem kell aggodni.

A nehezén màr tul vagy!

Belejössz majd meglàtod!

2009. aug. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A lányom 5 hónapos (volt 8-án), forog oda-vissaz, már félig kúszik.

Ha lerakom, azonnal hasra fordul, ott eljátszogat, vagy ha valami távolabb van, akkor odaküzdi magát.

De legjobban kézben szert lenni, nézelődik, nyúlkál minden után.

2009. aug. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Mintha csak az én fiamat írtad volna le....:)

Nálunk az alvás is nehezen megy napközben ma is egyszer aludt 15 mondom 15 percet....de fél 8-kor már durmolt

2009. aug. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!