Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hany eves, honapos koraban...

Hany eves, honapos koraban jott le a babatok kukijarol a bor?

Figyelt kérdés
2009. aug. 10. 17:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia.

Én a védőnőm tanácsára(4fia van), már a kisfiam 3hónapos kora óta elkezdtem húzkodni a bőrt,fürcsi közben mindig egy picit jobban engedett,és most már lassan 1éves és nincs vele semmi gond,szépen engedi,már beletartozik az esti rituáléba:D.A dokinőnk,csak 1éves kora után javasolta,de nem bántam meg,hogy nem hallgattam rá,mert lehet,hogy már nem tudnánk visszahúzni neki.

Üdv.11.5hós manó anyuja

2009. aug. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
szoval a te manodnak teljessen visszamegy mar 11hossan?
2009. aug. 12. 09:44
 3/9 anonim ***** válasza:

én úgy tudom,hogy legalább 1 éves koráig nem szabad hozzányúlni,nem kell húzogatni.

könnyen berepedhet a bör és késöbb emiatt tényleg probléma lehet vele.

nekem 3 hós volt a kisfiam amikor a doktornö megpróbálta visszahúzni és be is repedt,vérzett neki,szegénykémnek nagyon fájhatott.

azóta én nem engedem hozzányúlni,senkinek.

5 hós most és remélem,hogy nem lesz vele gond.

2009. aug. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 4 hós korától húzogatom neki a védőnő tanácsára. Azt mondta nem kell erőltetni, csak addig húzzam amig engedi. Egy éves és nincs semmi baj vele.

2009. aug. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ertem,csak azt nem hogy mit ertetek az allat hogy nincs vele semmi gond 1eves korara.Az-az vissza jon mar rendessen?az en fiam is 1eves,regota huzogatom neki a vizben de teljessen meg nem jon hatra
2009. aug. 12. 10:48
 6/9 anonim ***** válasza:
2 éves korig NEM IS kell,h teljesen visszamenjen,nekünk azt mondta a doki,tilos 1 éves kor előtt,mert berepedhet,bevérezhet!!!meg különben sem akarok fájdalmat okozni az én kicsiBabámnak:-)ugyhogy majd a természet megoldja:-)
2009. aug. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a fiam mindjárt 15 hónapos. 1 éves kora után kezdtem hózogatni neki, kb 2 milit megy neki hátra. nem kell, h 1 éves korára vissza lehessen húzni. nincs semmi értelme. majd magától enged, nem kell erőltetni.
2009. aug. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia,első vagyok.Hát,még teljesen nem lehet lehúzni,de már szépen meg lehet mosni a makkot(az már kilátszik neki teljesen),és nincs berepedve,és soha nem vérzett és fájt neki,mert nem lett erőltetve,csak szépen fokozatosan:D,húztam vissza,hogy ne sérüljön.Azért írtuk,hogy nincs vele gond,mert van olyan aki későn kezdi el és rátapad a bőr és beszűkül és fel kell tépni,vagy műteni kell,én ismerek olyat aki nem foglalkozott vele,és odáig fajult a dolog,hogy a kisfiú már alig tudott pisilni:(,ha nem is huzogatod neki,akkor is figyelni kell,ha szép ívesen tud pisilni,akkor nincs gond,de ha akadozik a pisi,akkor ott már szűkület van.
2009. aug. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oke.koszi.huzogatom neki ugyanigy mint eddig is tettem,azt hittem mar eddigre lekell hogy jojjon rendessen,de akkor minden ok.koszi minden valaszt!
2009. aug. 12. 15:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!