Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki hogyan szoktatta le babáját...

Ki hogyan szoktatta le babáját a hajnali ébredésről?

Figyelt kérdés
2009. aug. 10. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Majd leszokik magától.A lányom nem szopik 4 hónapja,mégis ébred minden éjjel,hajnalban.18 hónapos múlt.

Adsz neki valamit,ha ébred??Mennyi idös a babád??

ha iszik alszik utánna??Lehet,hogy szomjas a meleg miatt.

CSak vizet adj neki.

2009. aug. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A kisfiam 10 és fél hónapos. Körülbelül 2-3 hete működik az nálunk, hogy ha hajnalban felébred, akkor csak a cumiját rakjuk be a szájába, és egyből vissza is alszik. Előtte már hajnalban megetettük, ám valahogyan rájöttünk, hogy nem is éhes. Ezzel a módszerrel már ott tartunk, hogy este fél 9kor már alszik, reggel olyan 6 körül kéri a cumiját, és végülis 8kor reggelizik. Az elején kétszer, háromszor felébredt, kitartóan mindig csak cumit kapott, és megszokta, hogy nem eszik hajnalban. Szerintem nemsokára a 6os kelés is kitolódik, és hamarosan cumiért sem kel fel. Próbáljátok ki, hátha nálatok is beválik!
2009. aug. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én 9 hónapos koráig hajnalban is szoptattam a kisfiamat. Akkor már csak megszokásból kelt, nem igazán volt éhes. Azután azt csináltam, hogy ha felkelt és kiabált, akkor nem mentem be hozzá. Ilyenkor 5-10 percen belül vissza is aludt. 2 hét elteltével már nem is ébredt fel.
2009. aug. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16 hónapos kisfiam van. Szopizik még reggel és este. Ezzel a kérdéssel én is sokat viaskodtam, hogy tehetek-e én valamit? Ugyanis 1 éves koráig, kb. 5-30-kor kelt szopizni, aztán 7-ig visszaaludt. Aztán rájöttem, hogy semmi tennivalóm...1 évesen magától elhagyta a hajnali kelést.
2009. aug. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!! ha ébred, csak szoptatással tudom visszaaltatni. vizet iszik, de azzal nem alszik vissza. cumit kb. egy hónapja kiköpi. régebben még valamennyire használt, de már nem tűri meg a szájában. olyan keservesen sír.. rögtön mászik a kiságyban, felül stb. a kiságyban és így még jobban felébreszti magát. teát csak vészhelyzetben adnék neki, nem akarom rászoktatni. eddig bíztam abban, hogy csak a foga, dehát már egy hónapja, hogy így csinálja minden este. (igaz, a foga még nem nőtt ki).
2009. aug. 10. 15:55
 6/9 A kérdező kommentje:
ja, 8 és fél hós
2009. aug. 10. 15:55
 7/9 A kérdező kommentje:
és mindig szinte percre pontosan 3-körül ébred..
2009. aug. 10. 15:57
 8/9 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. ha szopizik és azzal vissza alszik semmi gond, legalábbis nálunk is így volt és látod, ahogy írtam, elhagyta :)
2009. aug. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia.

Elsö vagyok.Nekem a lányom 13 hónapos koráig szopival aludt éjjel vissza.3x 4x ébredt.

Nincsen azzal semmi gond 8-9 hósan.

2009. aug. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!