Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A fogzástól lehet vagy alvásza...

A fogzástól lehet vagy alvászavar?

Figyelt kérdés
6 hónapos kisfiam másféle hete óránként felkel éjszaka! Már alul kibújt két foga, azt szinte észre se vettük, de most felül jön egyszerre három, egy már áttört, kettő meg úton van. Nem tudom, hogy a gyakori kelések a fogzás rovására írhatók e, mert ma éjjel néztem az órát és kb 5 perces eltéréssel óránként felkel! Van valakinek hasonló tapasztalata? Szerintetek mi lehet a baj?
2009. aug. 10. 07:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Persze azt tudom, hogy a fogzás ezzel jár, csak az a gyanús, hogy kerek óránként ébred, nem össze-vissza...
2009. aug. 10. 07:12
 2/4 anonim ***** válasza:
9 hós lesz a lányom, és holnap lesz egy hete hogy kijött az első foga. Nappal csak bújósabb, de éjjel többször keservesen felsír, de nem ébred fel. Felveszem, odaadom a gyürmijét és ált megnyugszik. A fiad fel is ébred? VAgy ő is csak sír?
2009. aug. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sajnos fel is ébred! Van amikor keservesen sír, akkor nagyon nehezen tudom megvigasztalni, csak ha kiveszem az ágyából és kicsit babusgatom! Gondolom ez biztos a fogzás miatt van. De van olyan is, hogy arra kelek, hogy "mókerál" a kiságyába. Ő mindig hason alszik és ilyenkor oldalra vágja magát vagy négykézlábra áll és felkúszik a kiságy felső sarkába és ott matat. Na ilyenkor teljesen ébren van. Volt hogy egész éjjel ez ment óránként! Ma éjjel pl. csak egyszer sírt fel a többi ilyen volt. De van olyan is hogy csak a cumiját kell odaadnom és már alszik is vissza, de ez a kevesebb.

Megmondom őszintén már nagyon ki vagyok... :( 1,5 hete nem aludtam egyhuzamban két órát! Meg aggódom is érte nagyon, mert nem volt ilyen! Legrosszabb esetben is 3 óránként kel, de akkor is csak azért mert éhes volt! Nem tudom mi lehet ez...

2009. aug. 10. 08:03
 4/4 anonim válasza:
Mi ugyanezekkel a gondokkal küzdünk csak ö ivás után mindig vissza alszik,de 1 óránként kell.Az ö fogai most nem jönnek alul van kettö-sajnos még nem jöttem rá a megoldásra.Mi 1 hónapja küzdünk -kitartás
2010. máj. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!