Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha sír napközben nagyobb...

Ha sír napközben nagyobb babátok az ágyban alvásidőben, meddig hagyjátok benne vergődni?

Figyelt kérdés
Meddig sír, kínlódik a kiságyban? Vagy ha rákezdi, kiveszitek játszani tovább? Mit csináltok vele? A babám 9 hós, de napközben néha megy a műsor. Fél óra kinlódás után kiveszem és visszateszem játszani. Ha igy már nem sír, akkor nem is álmos? Pedig félárbócon néz...
2009. aug. 8. 10:01
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Én nem erőltetem. Igen sokszor látszik hogy fáradt, de még a ringatásra sem igazán tud elaludni vagy 10 perc múlva felébred amint letettem. Vannak ilyen napok, aztán másnap vagy 2 nap múlva 2x is alszik napközben. Ha nagyon nem megy az alvás és már ettől nyűgös, leviszem babakocsizni, az mindig beválik, akkor alszik vagy egy órát. Egyébként szerintem ez a hektikusság természetes, nem aggódom azért, hogy minden nap ugyanakkor aludjon, és már azért ilyen nehéz elaludniuk ,mert annyira érdekli őket a világ, hogy szerintem nem akarnak semmiről lemaradni.
2009. aug. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!