Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak én vagyok ennyire béna,...

Csak én vagyok ennyire béna, hogy még a Dentinox gélt sem tudom az ínyére kenni?

Figyelt kérdés
Gondoltam éjszakára segítek magunkon. De a babám a cicin alszik el... Amikor nagyjából befejezte, és mielőtt az ágyba raktam volna, be akartam kenni az ínyét, de nem tudtam, jól szétkentem a nyelvén, aztán persze pánikba estem, hogy most majd jól elzsibbad az egész nyelve, torka, és még itt fullad meg nekem, persze rossz volt az íze, meg fura hatása lett, ettől jól magához tért a babám, gyorsan kezdhettük az egész altatósdit előről. Adjatok tanácsot, ti hogy csináljátok??
2009. aug. 7. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sz*rt sem ér a dentinox sztem.

Este 6-7 körül Panadol Baby szirupot adok a babának amikor tudom, hogy szenved a fogaival.

Éjszakát végigalussza, persze csak 2-3 napig kapja, sokáig nem lehet.

2 fiam van, a nagyobbik is ezt kapta.


A Dentinox-ot inkább nappalra, de nem alvás előtt!

2009. aug. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A vacsora utáni innivalójába chamomilla vulgaris 15ch teszek,azt megissza,és dologelt kenek az ínyére.persze néha nem oda megy,de ez gyógynövényes gel,így nem csinál nagy bajt,és az illata/íze is jobb,mint a dentinoxnak.És nálunk sem hozta azt a hatást amiről ír.

Gyakorlat teszi a mestert,de szerintem mivel szopik még,mindenképp utána kell.próbáld meg az egyik ujjadat betenni a szájába,majd óvatosan cseréld ki a gélesre.aztán ha "magához tér" picit babusgasd vissza.

2009. aug. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Dentinox-ot napi 2-3 szor lehet csak alkalmazni. Fültisztító pálcikával a célszerű bekenni, de szerintem is csak nappal ajánlatos. Panadol Baby az jó választás estére a dózis szükség szerint 4 óránként ismételhető, de 24 órán belül 4 adagnál többet beadni nem szabad. Bár én azért nem szeretem a Panadolt mert van benne pár olyan adalék pl: almasav, azorubin (karmazsin E 122), xantán gumi, hidrogénezett glükóz szirup, eperaroma L10055, nipasept nátrium (metil-parahidroxibenzoát, etil-parahidroxibenzoát propil-parahidroxibenzoát) ami nem igazán jó a babának. Sok orvos nem hisz a homeopátiás szerekben (nem is ajánlják) de szerintem jók. Patikában többet tudsz meg a homeopátiáról, és szerintem egy próbát megérne.
2009. aug. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt adtam neki (chamomilla) nap közben, és úgy vettem észre, jót is tett, de éjszakára gondoltam, meg a nyugodtabb alvás miatt a gélt. A Panadolba már nem vágok bele, össze-vissza nem akarok rajta kísérletezni, akkor taktikát váltok inkább, nap közben kenek, este meg golyózok. Bár remélem már csak napok kérdése, és kibújik az a kis r..hadék, ami annyira megkeseríti a babóka nyugalmát!
2009. aug. 7. 21:06
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja, köszönöm mindenkinek!
2009. aug. 7. 21:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!