Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ecsetelő van még a...

Milyen ecsetelő van még a fogzásra a Dentinox-on kívül?

Figyelt kérdés

Van esetleg valamilyen gyógynövényes, vagy valami más? Kifejezetten olyan kéne ami helyileg alkalmazható a kis ínyén.

Előre is köszi!


2011. júl. 24. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Dologél.Ez gyógynövényes, recept nélkül kapható, és ellentétben a Dentinox-szal, annyiszor kened be vele az ínyét, ahányszor csak kell.Kamilla kivonat van benne, ezért az erre érzékeny babákat meghajthatja, de nálunk nem volt ilyen gond.Ebben nincs lidocain, és nem minősül gyógyszernek.De a Dentinox erősebb, és ezért hatásosabb is.És van olyan ecsetelő, amit gyerekorvos ír fel, de azt is csak naponta kétszer lehet használni, mert nem gyógynövényes, és azt nem szerettem benne, hogy csak egy hónapig lehetett felhasználni, azután lejárt a szavatossági ideje.
2011. júl. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi is a Dologelt használjuk!

Én szeretem, mert többször is lehet kenni, volt, hogy fél órán belül kétszer kentem. Mindig megnyugszik tőle a fiam, de lehet, hogy csak azért mert finom édes, és tetszik neki az íze, ahogy lenyalogatja. Mindegy, a hatása megvan, mert ha bekenem, mindig csönd van utána! És csak természetes összetevőket tartalmaz.


[link]

2011. júl. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A Dologél nekünk nagyon bevált. És én adtam estére Viburcol kupot is az is segített a fogzási időszakban.
2011. júl. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jajj nagyon köszönöm, csak párszor használtam a Dentinox-ot, de aztán mondták ismerősök, hogy hanyagolni kéne. A chamomilla vulgaris-t használjuk, de jó lenne valami helyileg alkalmazható is. Köszi még egyszer, ment mindenkinek a zöld kezecske.
2011. júl. 24. 17:54
 5/6 anonim ***** válasza:
suspensio anestetica,gyógyszertárban keverik 540 ft és nem vényköteles ,nekünk csakis ez jött be.2 óránként kenhető vele.
2011. júl. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, először megpróbáljuk a Dologélt és ha esetleg nem válik be, akkor jó tudni ezt is. :)
2011. júl. 24. 20:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!