Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gondoltatok arra, hogy a...

Gondoltatok arra, hogy a babák azért nem szeretnek öltözködni, mert a születésükre emlékezteti őket?

Figyelt kérdés
Az én picim nem szereti, ha fejecskéjén keresztül kell felöltöztetni, ha azonban olyan ruhát adok rá, amibe csak a kezét kell bebújtatni, akkor nem sír öltözéskor. Lehet, hogy hülyeség, hogy a születésükre emlékeznek? Vélemények?
2009. aug. 7. 16:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

az én fiam is vacummal született,de ő csak a nagyon szűk lyukú ruhákat nem szereti.de azokat gyorsan félre is teszem.

ő is nagyon szereti ha a fejét cirógatja a pelus,vagy valami amivel le lehet takarni.Azt vettem észre,hogy ő inkább a karlyukakkal nincs kibékülve.

De elképzelhető hogy ez az öltözési "mizéria" is a születésig vezethető vissza...mint manapság nagyon sok minden

2009. aug. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!