Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gondoltatok arra, hogy a...

Gondoltatok arra, hogy a babák azért nem szeretnek öltözködni, mert a születésükre emlékezteti őket?

Figyelt kérdés
Az én picim nem szereti, ha fejecskéjén keresztül kell felöltöztetni, ha azonban olyan ruhát adok rá, amibe csak a kezét kell bebújtatni, akkor nem sír öltözéskor. Lehet, hogy hülyeség, hogy a születésükre emlékeznek? Vélemények?
2009. aug. 7. 16:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez érdekes, lehet benne valami, mert nálunk is megy a harc, ha öltöztetem.
2009. aug. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az én kislányom császáros volt,de ő is ordít az öltözéskor,mindegy mit adok rá éppen.10 hónapja megy az esti műsoros koncert...bár mostanság reggel a zokni felvételkor már nem áriázik:)Egyébként lehet,hogy van a dologban vmi,elvégre elég szűk a kijárat a külvilágba.Mennyi idős a babád?
2009. aug. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Az én kislányom 4 hónapos. Köszönöm az eddigi válaszokat, és várom a további véleményeket.

A császáros babákat is a fejüknél fogva huzzák ki nem?

2009. aug. 7. 16:38
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
az enyém szeret öltözni, főleg ha a fején bújtatot a ruhácskát, mert élvezi hogy simogatja az arcát. Eleinte ő sem szerette, de mindig úgy próbáltam rá adni hogy simogassa... és bejött.
2009. aug. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia! Biztos van benne valami, mert a nagylányom, 9 éves, és nem szeretett öltözni, sőt a mai napig visít,ha pl a plédet rádobom véletlenül a fejére,mert születésekor beszorult és vákuummal segítették ki.
2009. aug. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Amennyire vissza tudok emlékezni kicsi gyerekkoromra (kiscsoportos koromból már sok emlékem van), én is utáltam ezt a fejen való átnyúzást, ezidő alatt szinte levegőt sem kaptam, lenyúzódott a bőr az arcomról, különösen az orromról (pedig akkor még nem volt ekkora). Szóval én egyáltalán nem vagyok meglepve, hogy a babák utálják az öltözködést. A páromnak viszont zseniális agya van, a kezdetektől úgy öltözteti/vetkőzteti a babát, hogy mindent alulról ad fel, és lefelé veszi le. A lányom így a kezdetektől imád öltözködni, mert igazi showt csinál belőle az apja és nem is szenved. Magam is meglepődtem, hogy szinte minden babapólót, ruhácskát fel lehet ilyen módon adni! Csak ajánlani tudom a módszert! És ezennel éljenek a kreatív apukák! :)))
2009. aug. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Úgylehet!
2009. aug. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is császárral szültem,mert faros volt a bébi.Lehet,hogy őt nem a fejénél fogva huzták ki.Ezt sajnos nem tudom.Viszont nincs gondaz öltözködéssel.
2009. aug. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

hát, akkor mi vagyunk az ellenpélda - az én fiam imád öltözködni, vigyorog közben (pedig az első 1-2 hónapban egy nap vagy 3x át kellett öltöztetni, mert kifolyt a kaki)

sőt, azt is szereti, ha a fejére van terítve pl egy textilpelus - szuszorászik alatta és elvan így vagy negyed óráig; olyan is van, hogy magának teríti rá

2009. aug. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
persze
2009. aug. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!