Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van okom félni? Vagy túl...

Van okom félni? Vagy túl reagálom?

Figyelt kérdés

A babám 10 hónapos és nagyon féltem a h1n1-től.

Azért aggódom, mert a párom taxis (sok külföldi utasa van) a sogornőm pedig a reptéren dolgozik, szóval örökös "para" az életem, hogy nehogy elkapjuk.Mit gondoltok túl reagálom?


2009. aug. 4. 23:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy te túlreagálod, de én is. :) Én is féltem tőle a babám, bár az én férjem nem taxis és nincs reptéri ismerősünk sem. Szerintem egyszerűen csak félted, ami rendben is van. A probléma ott kezdődne, ha bezárnád a lakásba emiatt. :)

Amúgy mindegy milyen idősek a gyerekeink,mindig lesz valami, amitől féltjük őket.

2009. aug. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
71%
Szia. szerintem nem reagálod túl. én is aggódnék. annyit már most meg tudtok tenni, hogy ha párod hazamegy először kezet, arcot mos, ruhát vált és úgy megy oda a babához. azt hiszem lehet olyan illóolaj párologtatót is kapni ami tisztítja a levegőt és még az illata is jó.
2009. aug. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
76%

Az egészről nem is tudnál, ha a média nem fújná fel...

Ennyi erővel retteghetsz a bárányhimlőtől is...

2009. aug. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
A taxiba a párod és te otthon is használj Eucasol spray-t, levegőtisztító, fertőtlenítő. Otthonra mehet a teafa olaj párologtatásra. Szintén fertőtlenít. És akkor jobban megnyugszol.
2009. aug. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Annyi különbség van a Sima infulenza és a H1N1 között, hogy utóbbi gyorsabban terjed. A halálozási aránya mind a kettőnek ugyanannyi. És nem maga a betegség halálos, hanem a szövődményei. Ezek pedig általában gyenge immunrendszerű embereknél alakulnak ki.

- idézet az orvosomtól -

Én is féltem, és ezért kérdeztem utána.

2009. aug. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
2009. aug. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem kell ahhoz taxis férj, hogy beteg légy, elég felszállni egy buszra, villamosra...... megfogni egy bolt kilincsét. Élvezd az anyasádot és a többit bízd a gondviselésre... ja, és max. mosd a gyerek kezét gyakrabban. meg a sajátodat is.
2009. aug. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!