Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van okom félni? Vagy túl...

Van okom félni? Vagy túl reagálom?

Figyelt kérdés

A babám 10 hónapos és nagyon féltem a h1n1-től.

Azért aggódom, mert a párom taxis (sok külföldi utasa van) a sogornőm pedig a reptéren dolgozik, szóval örökös "para" az életem, hogy nehogy elkapjuk.Mit gondoltok túl reagálom?


2009. aug. 4. 23:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Talán túlreagálod kicsit.
2009. aug. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem az egész kérdés túl van reagálva.A gyógyszergyáraknak haszon kell.Minél nagyobb a hisztéria,annál több gyógyszer fogy.
2009. aug. 5. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Kicsit túlreagálod, azonban mivel a párod ilyen munkát végez, hát be kell valljam én sem lennék nyugodt. Hiszen sokkal jobban ki van téve minden fertőzésnek, hiszen egy kis légtérben szívja a levegőt rengeteg emberrel.
2009. aug. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
Szia.szerintem nem.főleg mert taxis a párod sok külföldivel,szerintem ebbe a helyzetbe én is aggódnék,de azért ne ezen rágd magad,mert ebbe belelehet őrülni,,i nem vagyunk ilyen helyzetbe mint te,néha eszembe jut,de sajna nemtudom mindenkitől elzárni.Azt azért megteszem,hogy beteg ember közelébe véletlen se megyünk és naponta mosom a kezeit többször is.ne gondolj erre.bizz benne,hogy nem lesz semmi baj.
2009. aug. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
60%

Az a bajod, hogy nem ismered ezt a betegséget. Olvass utána menyiben különbözik a többi influenzavírustól.

Kérdésedre válaszolva: baromira túlreagálod.

2009. aug. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%
Ha ennyire félsz (én is félnék) kérd meg a párodat hogy oltassa be magát. Hátha így megnyugszol:)
2009. aug. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére annyira nem terjedt el, és elég enyhe lefolyású legtöbbször.
2009. aug. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazából már utána olvastam és valóban azt mondják, hogy hasonlit egy sima influenzához és, mint a magyar példák is mutatják (1 kivételével) mindenki jól van, magamat nem is félteném, de egy 10 hónapos picúrnak nem túl "komoly" még az immunrendszere úgyhogy igazából ezért izgulok csak.
2009. aug. 5. 09:35
 9/17 A kérdező kommentje:
Ja még annyi, hogy úgytudom még nem kapható az oltás csak októbertől :(
2009. aug. 5. 09:37
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Az egy kivétel egy szívbeteg, súlyosan leromlott állapotú ember volt. Bármelyik influenza hasonló kimenetelű lehetett volna nála. Mindegyik éves járványnak vannak halálos áldozatai. Mi tavaly influenzásak lettünk, baba is, ő lábalt ki belőle elsőnek.
2009. aug. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!