Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tudnám leszoktatni négy...

Hogy tudnám leszoktatni négy hónapos lányomat?

Figyelt kérdés
Annyira elvan kapatva,hogy csak kézben van el.Az a baj,hogy eddig sírással mindent elért.Most próbálkozok,hogy egy kicsit sír,ráhagyom.Valamit most már muszáj tenni. kinek milyen praktikája van? csak olyan nehéz ráhagyni szegénykét,szívem szakad meg.ezért is lett szerintem elkapatva.
2009. aug. 4. 12:59
 1/10 anonim ***** válasza:
55%

Nem vagy eszeden. Egy éves korig nem lehet elkapatni egy gyereket.Nincs az agya olyan érettségi szinten, hogy tudja, manipulálhat. Szüksége van rád, nem hagyhatod sírni. Hoyg lehetsz ilyen szívtelen és tudatlan. Olvass már utána.

Lehet idomítani a gyereket, majd csak beletörődik, hogy nem számíthat rád, és majd fekszik szomorúan.

Ajánlom a szakirodalmat, továbbá a hordozókendő használatát.

2009. aug. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
SZERETETTEL NEM LEHET ELKÉNYEZTETNI EGY GYEREKET!!!!
2009. aug. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2009. aug. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2009. aug. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2009. aug. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Első válaszolónak igaza van! Egy 4 hónapos gyerek még nem olyan rafinált, hogy direkt sírjon, csak mert akkor eléri a célját. Ne aggódj, amint elkezd járni már nem fog állandóan az öledbe kívánkozni, sokkal érdekesebb lesz annál számára a felfedezésre váró világ. :D
2009. aug. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
csak szeretetre vágyik, azt adj neki sokat. 4 hónapos korban még nem lehet elkapatva. És főleg ne hagyd magára, amikor sír!!!!! Tudod, a többi ennyi idős baba is hasonló, ez nem elkapatás, hanem életkori saj
2009. aug. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
bocs, előző vagyok, szóval életkori sajátosság.
2009. aug. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
csak így rossz mert nehezen tudom elvégezni a házimunkát.valami megoldást majd találunk.amúgy köszönöm a válaszokat.
2009. aug. 4. 16:06
 10/10 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak írnám igen is fellehet kapatni 4 hónapos gyereket.nem hiába írtam.Ezt meg nem úgy értettem,hogy egyedül hagyom gyermekem sírni.vele vagyok és beszélek vele játszok csak nem veszem fel.Nem vagyok szívtelen.Nekem ez a véleményem az egészről!
2009. aug. 5. 11:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!