Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mennyi segitsege akad a...

Kinek mennyi segitsege akad a ferjen kivul?

Figyelt kérdés
nekunk 7 honapos mult a babank es a ferjemmel(sokat segit, ha itthon van, csak keveset van itthon) rendezzuk, nincs sem nagymama senki a kozelben akire par orara hagyhatnanak. sok programot szervezunk(kirandulas hetvegente), bavasarlas, de mindent 3-asban, es ez nehezkes, mert mindig figyelembe kell venni, hogy mikor jon az eves, alvas stb. arra lennek kivancsi, hogy kinek mennyi segitsege akad akire picit rabizhatja a babajat?
2009. aug. 4. 10:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem senki sem volt, pedig ikreim voltak, meg két másik kisgyerek (4 és 6 évesek). Meg lehet oldani, és a legtöbben meg is oldják.
2009. aug. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is ikreim vannak. Most 4hónaposak. Teljesen egyedül vagyok,mert a párom reggeltől estig dolgozik. Néha még hétvégén is. Az esti fürdetésnél segít csak, mert ált. fél 9kor csináljuk. De ezen kívül semmi. Nem egyszerű, de meg lehet oldani. Ha vki úgy áll hozzá a dolgokhoz, akkor minden menni fog :)Én bevásárolni is a lányokkal megyek, hát...

2009. aug. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az én babám 8,5 hós. Két hósan volt kb. 2 órát mamára bízva, amíg vásároltunk. Apa szokott kb. hetente egyszer félórát vigyázni rá, addig vásárolok, máskor babával, de ilyenkor kicsit kikapcsolódok. Jóval többet igényelnék, de ennyi van. Apa itthon segít, de csak abban, hogy játszik a babával. Néha felporszívóz, de más házimunkát nem csinál, és a babaellátásban sem vesz részt, csak néha megeteti.

Ennyi.

2009. aug. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nagyon sokan vagyunk segítség nélkül.

Én pl. már találtam vészesetre egy nyugdíjas dadát, aki olcsón segít, ha szükség van rá, 3 gyerek mellett.

2009. aug. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igazabol nen is panaszkodnek, mert ti is tudjatok, hogy nem egyszeru, mindig ugy probalom szervezni, hogy mindenkinek jo legyen...csak neha jol esne egy kis kikapcsolodas.
2009. aug. 4. 11:53
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem is csak a párom segít,amikor itthon van ,és bizony keveset van itthon...este a fürdésnél szokott segíteni,meg utána játszik egy kicsit a babával,de nagyjából ennyi..

nekem szüleim meghaltak,neki messze vannak(anyjával rossz a kapcsolat ráadásul),ez van.

már én is gondoltam rá,hogy keresek majd egy kedves nénit,akinek nincs v nem lehet unokája és szívesen lenne pótnagymamája a kisfiamnak.

akkor nekem is kicsit több idöm lenne,és ök is örülhetnének egymásnak

2009. aug. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia.nekem sincs segítségem,egy 7 hónaposom,van.bár minkét szülő a közelbe van,soem kérek segítséget.megoldom,megoldjuk.A párom minden nap bevásárol,ha szabadnapos akkor övé a baba körüli több feladat.egyébként mindent magam csinálok.Csak olyat tervezek be amit magam is megtudok csinálni.Idén nem főzök be kompótot ert arra nincs időm,még az ablak sincs megpucolva mert az is időigényes.ez van.pedig édes manóm van aki el játszik egyedül is,de már mászik igy állandó félszem rajta van.na meg olyan hamar elmennek ezek a szép idők,nem szeretnék lemaradni semmiről imádok vele lenni.
2009. aug. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!