Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan alakultak az alvásszámo...

Hogyan alakultak az alvásszámok, majd annak csökkenései?

Figyelt kérdés

6 hónapos a kicsim, beálltunk 3xi alvásra. Délelőtt fél óra, ebéd után 1 óra, délután fél óra.

Nálatok mikor, és hogyan apadt 2, majd 1-szeri alkalomra?


2009. júl. 30. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen az én babám kétszer aludt.Reggel kelt 7kor, visszaaludt 10-11 körül, egy másfél órára.A következő alvás az délután 15körül kb fél-egy óra.És utána este 20kor szundi reggelig.

Most 10,5 hónapos, maradt a 2 alvás bár amióta meleg van,van hogy sokszor csak egyszer alszik, mégpedig délelőtt 10körül 1-1,5órát.Délután ha el is alszik max fél óra.Viszont amikor nem alszik délután akkor este 20ig nem is birja ezért a fürcsit előrébb hozom 19re és igy alszik reggelig.

2009. júl. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja bocsi azt nem irtam hogy az hogy mikor csökken le az alvások száma, azt a babád alakitja.Ha nem nyügi és birja nem kell eröltetni az alvást viszont akkor benne van hogy borul miatta a megszokott "napirend".Én is hiába raktam le délután(2szer is próbáltam) egyszerűen nem aludt minden más fontosabb volt neki:)szóval eröltetni úgysem lehet az alvást ha nem álmos.
2009. júl. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mással is így vagyunk! Ő a főnöknéni:-) Nem is én szeretném szabályozni, csak kíváncsi vagyok, kinek, hogy alakult, jobban mondva, (igazad van), alakította a babája. Ezt sem én erőltettem, ahogy most van, ő alakította ki.
2009. júl. 30. 21:19
 4/4 anonim ***** válasza:
nálunk pont most lehet rendszer váltás . délelött még alszik 1 órát ebéd után is és késZ!!! este eddig szépen bealUdt 19-körül de most pár napja nem így van így ma variáltam és sikerült !! Csak 20H után kezdtem el a fürdetést és el is aludt.
2009. júl. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!