Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálja ezt? Mit tegyek?

Miért csinálja ezt? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

10 hónapos a kisfiam és kb 2 hete mikor leteszem a pelenkázóra elkezd üvölteni... állandóan megakar fordulni :S

És elég hisztis is lett.8 foga van kinn és most be van keményedve felül megint az inye.


2009. júl. 26. 20:22
 1/2 anonim ***** válasza:
hAmarabb nem csinálta?:) a fiam 8 hósan kezdte, a mozgásfejlődèsben jóval előrébb járó kis barátnője 7 hósan. Angyali gyerekek, de főleg a kislányt kèptelenség normálisan pelenkázni , öltöztetni, mert forgolódik, felül. Sosem hallottam sirni, csak ilyenkor. Ha ezt csinálják, mi igy teszünk a barátnőmmel: odakészitünk valami új tárgyat( ma egy elmosott joghurtos doboz volt nálam), azt kapja a kezébe, közben eszeveszetten megy az éneklés, mondókázás...na meg gyorsan öltöztető kezek kellenek...:)
2009. júl. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát ez egy jó kérdés!Az én kisfiam is 10 hós és ugyanezt csinálja ő is.Nekünk még csak 4 fogunk van.Nekem a pelenkázást azóta nem engedi,hogy napközben még az udvaron játszott levettem róla a pelust.Szerintem kényelmesebb volt ugy neki és azért nem akarja most engedni.Gondolom én.
2009. júl. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!