Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sokan írják, hogy hagyják...

Sokan írják, hogy hagyják meztelenkedni a babájukat ebben a melegben. Hogy? A fiam mindig szökőkutat csinál, ha kibontva hagyom.

Figyelt kérdés
2009. júl. 26. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen tegyél alá törölközőt, és ha szökökutat csinál, nagy dolog!Kicseréled a törölközőt, és ennyi.Akkor sem izzad a feneke a vastag pelusban!
2009. júl. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nagyon profi ám :) addig kalimpál, míg maga alá nem gyürkézi a törölközőt, aztán pisil :P 1 méterre is elvisz a mini-szökőkútja

szeret meztelenkedni, de őrt kell állni mellette :) (4 hós)

2009. júl. 26. 18:09
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Itt írta valaki, hoyg a Tenának van ágybetétje. Tehát gondolom, hogy ez egy nagy, nedvszívó valami lehet, mint egy lepedő. És hogy azon meztelenkedik a babája. Kérdezd meg a gyógyszertárban!!
2009. júl. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi, ez jó ötlet!
2009. júl. 26. 18:52
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is szoktam hagyni pucérkodni és bizony van szökőkút is. :) _Van, hogy csak oda teszek egy aprócska rongyot, ami annyira felfogja a pisit, hogy ne menjen túl messzire! :)

Én pelenkázó alátétet teszek alá.

2009. júl. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én írtam a Tenna ágybetétet. 100ft darabja és nagyon jó. Igaz nekem kislányom van, ezért nem csinál szökőkutat, csak egy halkan csordogáló patakocskát :o)

Hogy ne gyűrje maga alá, teszek a parkettára a betét alá törölközőt és körberagasztom széles celluxal.

2009. júl. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek, holnap beszerzem azt az ágybetétet és mehet a meztelenkedés :P
2009. júl. 26. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!