Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babák ennyire szeretnek...

A babák ennyire szeretnek meztelenkedni?

Figyelt kérdés

10 hetes a kisfiam és eléggé hisztiske.Szóval nagyon hasfájós volt és folyton kézbe vettem nyugtatgatni.Most meg már alig akar ágyban lenni.De rájöttem, ha kicsomagolom a pelusból és pucér popival beteszem a kiságyába, akár egy fél-órát is elbeszélget, rugdalózik a forgókájával.

Nálatok hogy van ez?


2010. máj. 28. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:

IMÁDJA!!!

Még csak 6hetesek leszünk. ebben a nagy melegben többször kicsomagolom félórákra, este fürdés előtt pedig "kötelező", mert ha nincs játék pucéran, vége a világnak. amúgy fürdeni is imád! én meg elolvadok a gyönyörűségtől, ahogy "mondja" a magáét és teli szájjal vigyorog az élvezettől... :-)

2010. máj. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igaz a fiam 16 hónapos, de ugyan ez a helyzet.Pucéran lenne egész nap, csak hát ő már nagyobbacska.Pedig még a pocsolyába is beengedném pucéran...de ugye ettől besokall a világ.
2010. máj. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

imádja :)

miért kell babádnak a kiságyban lennie? nem kötözködni akarok, de szerintem a kiságy azért van,, hogy ott aludjon! vidd magaddal mindenhova és tedd le magad mellé egy vastag szines pokrócra, hidd el, jobban fogja élvezni mint az ágyikóban :)

2010. máj. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Még csak most kezdte el figyelgetni a forgót és az ugye a kiságy fölött lóg.A játszószőnyeget hiába szereltem össze azon nem szeret lenni. A pihenőszékben öt percet nem marad meg, tehát az is kilőve.Ha már jobban érdekli a játék akkor nem kerül be a kiságyba, akkor gondolom a j.szőnyeget is jobban fogja csípni.

Nem vettem kötözködésnek amit írtál kedves utolsó válaszoló, köszönöm a válaszokat :)

jó babázást!

2010. máj. 28. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!