Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A tii gyereketek is szeret...

A tii gyereketek is szeret meztelenkedni?

Figyelt kérdés

1.5 éves a fiam. Amikor kiveszem a kádból mindig szalad ki meztelenül az apjához valamit mond a saját nyelvén, utána szalad egy kört. :D

Reggel amikor öltöztetem akkor is össze-vissza rohangál. Minden nap csak darabokban lehet öltöztetni. Kicsit nagyobb a házunk szóval meg van a reggeli torna. Nálunk vagy 10-15 perc mire normálisan fel lehet öltöztetni. Szerintetek majd le fog róla szokni?


2010. ápr. 24. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Kisfiam 8 hónapos, és nagyon örül fürdés előtt a meztelenkedésnek, pelenkázásnál is élvezi, hogy szellőzik a kis bőre.
2010. ápr. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Biztos aranyos :)

Szerintem ezt kinövi, majd ha nagyobb lesz lehet, hogy szégyenlősebb lesz. :)

2010. ápr. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A fiam 2,5 éves,de még mindig imád meztelenkedni.Reggel nem akar felöltözni,fürdés előtt is rohangál kicsit csupin,fürdés után meg megy a hiszti,hogy nem akar öltözni.Nem tudom mikor szokik le róla,de szerintem ez nem olyan nagy baj.:-)
2010. ápr. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Öcsém még mikor pici volt,az volt a mániája,(faluba laktunk!),hogy alul meztelen felvett egy gumicsizmát és ment ki játszani ,ment a szomszédokhoz.

Nekem meg égett a bőr az arcomról.

És az istenért se lehetett felöltöztetni,imádott meztelenkedni,mivel a szüleim nem törödtek velünk,6-an vagyunk testvérek,így volt aki "lefogja" őt :)


Szerintem kifogja nőni.Öcsém olyan 5-6 évesen már nem volt ennyire magamutogató.

Már 36 éves vagyok,öcsém 30 és észhez tért mára.



Szerintem aggodalomra semmi gond,élvezi ,hogy egy kicsit "szabadon szállhat"..már megszokta,hogy ruhában van és jó neki meztelenkedni.

Biztos aranyos lehet.

2010. ápr. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezzel nincs semmi baj! Ha pedig különböző nemű, de nagyjából egykorú gyerekek vannak, még hasznos is, mert így látják, hogy a fiúknak kukijuk van és a lányoknak puncijuk. Ezzel megvan a felvilágosítás első lépése.
2010. ápr. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem két és fél éves a fiam, és fürdés után még fél órát simán pucéran szaladgál. Nem csodálom, hogy szereti, hiszen ez a legtermészetesebb állapot.
2010. ápr. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!