Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7hetes babámnak ma adtam...

Adri baba kérdése:

7hetes babámnak ma adtam alma-krumpli pürét felhigítva tápszerrel. átnyomtam pici lyukú szűrön hogy a rost ne legyen benne. Más is adott ilyet picinek?

Figyelt kérdés
2009. júl. 26. 14:03
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
88%
Én ezt még nagyon korainak tartom,tápszeres babáknak négy,anyatejeseknek hat hótól ajánlják a hozzátáplálást.
2009. júl. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
86%

Hááát, én azért ilyen picinek még nem adnék mást a tápszeren vagy anyatejen kívül :-(

Miért gondoltad úgy, hogy szüksége van ilyen táplálékra?

2009. júl. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
75%
védőnő mit szól? 7 hetesen nem szabadna még ilyet ennie.
2009. júl. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
35%

a védőnő úgy is azt mondja hogy nem szabadott volna!mert ő csak azt mondja amit kell mondania.

de szerintem ha nem lesz tőle semmi baja nyugodtan adhatsz neki.

2009. júl. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
88%
NE ADJ MÉG NEKI ILYESMIT!!!! ELÉG A TEJ/TÁPSZER!!!!!!!!!!Ez nem vicc!!! A pici gyomra még nem bírja!!! Lepontozhattok, de kinek a tanácsára tetted ezt a butaságot?! HA attól tartasz, hogy mire odanő, már nem lesz idényzöldség/gyümölcs, akkor fagyassz neki most belőle. Az én lányom is tápszeres, de csak 3 hónaposan kóstoltunk először. Most 5 hónapos, de még most is csak tejpéppel váltottam ki egy déli tejcsit.
2009. júl. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Szerintem is túl pici a babád ilyenekhez!!!!!

Az én babám 4 hónapos de eddig csak sima almalevet kóstoltattam vele az ilyen mixekkel még egy picit várok habár az idősek szerint már tömhetném szegényt egy csomó mindennel :S

2009. júl. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
78%
Úristen, mennyire felelőtlen vagy. Ilyen picinek? 5 hónapos kislányomnak nem akarok még adni, mert felesleges. Te meg?...
2009. júl. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
84%
Valóban nem szabad!!!! Sem a gyomra, sem a beleinek, semminek nem használ ez!!!! Ne csináld ezt szegénnyel! Nem véletlenül mondják amit mondanak az etetéssel kapcsolatban!!!
2009. júl. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
23%
Azt mondják elvileg csak 4 hós kor után, én sem adtam még mást a kislányomnak (2hós) csak anyatejet, de azért szerintem nem drasztikus dolog, h adtál neki, sem felelőtlen. Ezt mindenki maga dönti el mikor ad a gyermekének, nem hiszem, h bármi baja lesz. Úgy gondolom egy anya soha nem akar rosszat a gyermekének!:-) Amúgy ki tudja, hogy a mesterségesen előállított tápszerekben mik találhatók meg....
2009. júl. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
16%
Egyetértek a 14.58 válaszolóval. Miért lennél felelőtlen? Ha nem látod rajta, hogy valami baja lett tőle akkor adhatsz neki. Alma, őszilé, semmi baja nem lesz tőle. Én 6 hóig nem adtam az anyatejen kívül semmit a fiamnak. Most ott járunk, hogy lassan 1 éves és nem hajlandó semmijen kanalast enni, csak anyatejet. Úgyhogy a második babánál már én is biztos el fogom kezdeni a hozzátáplálást 3 hósan. De lehet, hogy alma vagy barack levét még hamarabb is megfogom vele kostoltatni. Meg én egyébként se értek egyet azzal a " ezt eddig ezt addig nem lehet a gyereknek adni" módszerrel.
2009. júl. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!