Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, hogy ne tépje a...

Mit tegyek, hogy ne tépje a "bébi hajam", vagy hogy viseljem el?

Figyelt kérdés
Néha már annyira felbosszant,hogy legszívesebben ráütnék a kezére.De azt ugye mégse lehet.Nagyon fáj,ahogy egy egy elalvásnál csak úgy markolászva kitépdesi a hajam a tarkómnál,homlokomnál.Már próbáltam,hogy összefogom,de ugyanúgy megtalálja.Vagy hogy nem bújok annyira közel hozzá,de azt meg nem engedi,húz vissza az arcához.9hónapos,és már nem tudom meddig bírom ezt.
2009. júl. 25. 21:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
74%
:)
2009. júl. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

07.25-én 22:11-esnek üzenem, hogy köszi a kedvességed, de már 2 hónapos korában kilöktem a szobából a vadi új kiságyat, mert csak a játékokat tároltuk benne, mert a kislányomat azért szültem, hogy éjjel-nappal velem legyen. Nem azért, hogy belökjem az ágyába vagy a járókába, hogy napközben is ott játszon egyedül, mint a Te gyereked.

A lányom mindig mellettem van és ezért értelmes, tanulékony és mindig jókedvű, barátkozó tipus.

Többiek nyugodtan pontozzatok le, mert engem nem érdekel a toplista, hiszen ez csak eszme-csere....

2009. júl. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
66%
Ó,igazán sajnálom,hogy félreértettelek,de gondoltam,ha nincs kiságyatok,szivesen adok egyet. A gyerekeim és az unokáim már nincsenek a kiságyba hajítva, mert a gyerekek felnőttek,az unokák nagyocskák. Én valóban nem magamnak szültem őket,megszülettek,mert szerettük volna,ha megszületnek,de önálló emberekké neveltük őket. Nekünk külön szobánk volt,ez igaz,nem aludtak velünk sose, néha vasárnap,ébredés után bejöttek hozzánk hancúrozni. Ennek ellenére nem lettek lelkisérültek, szopattam is őket,de a saját ágyukban aludtak. Kétségtelen,nem a TV-n nőttek fel,minden este mi, a szülők meséltünk nekik.Valahogy mégis sok szuper gyereket neveltünk mi,ötvenesek.Hogy ti milyen embereket neveltek,az még ezután dől el. De a szeretet és a majomszeretet,az önzetlenség és az önzés között óriási a különbség. Fiatalok! Irány a lepontozás . Legalább lesz valami jó is az elfuserált életetekben. Szerintetek ki neveli a mai millió problémás gyereket? Nézzetek egy kicsit utána a mai gyerekek neveltségi szintjének. De bocsánat,egy kisgyerek nevelése a szülők nevelésével kezdődik. Nagyon jó szakkönyvek vannak,ajánlom pl A suttogó I-II.-t elolvasásra. Esetleg érdemeslenne elolvasni. DE ha valaki nem tud,vagy nem szeret olvasni,remek tanácsokat kaphat a Szuperdadus c sorozatból is.
2009. júl. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
bocsánat:szoptattam
2009. júl. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
69%

21.21-es miről beszélsz? Szerinted a kiságyat minek találták fel??? Kíváncsi lennék, a házimunkát hogyan végzed el, ha a gyereked állandóan veled van. Vagy ha a pároddal szeretnél egy kicsit kettesben lenni, akár "úgy", kíváncsi vagyok hogyan oldod meg.

Én sem belerakom a babámat a kiságyba, aztán ágyesz-bugyesz, szevasz!!!!!!!!

Én tudok polcot felajánlani, ha nincs hová rakni a játékokat. Szegény gyerek :(

2009. júl. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
ne haragudjatok,de ennek mi köze ahhoz,hogy a babám tépi a hajam???
2009. júl. 29. 17:22
 17/17 anonim ***** válasza:

Még mielőtt újra felajánlásokat kapok gyerekszobaberendezésekre, ezúton közlöm veletek, hogy Nekem mindenem megvan, ami kell!

Ja és kedves nagymami én sem 20 évesen, 4 általánossal szültem gyereket, hanem elég komoly iskolákat jártam ki, jól szituált nőszemély vagyok, rendezett anyagiakkal és jómodorral, vállalkozásokkal, telephelyekkel. De nem rólam van szó jelen esetben, hanem a kérdező hölgyről. Igaz, hogy férjem és igy gyerekemnek apja már nincs közöttünk, de ennek ellenére bébiszittert sem alkalmazok, aki mos,főz, takarit, de van egy gyönyörű lányom, imádja, ha ott ülhet az ölembe és pucoljuk a krumplit, vagy a répát, almát, esetleg a káposztát gyalulom, vagy épp a tökfözeléket csináljuk, talán az ablakpucolást csak akkor végzem, amikor épp alszik, de együtt porszivózunk, mosunk, teregetünk, mosogatunk, mert igy neveltem.

2009. júl. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!