Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor múlik el? Mit tegyek,...

Mikor múlik el? Mit tegyek, hogy jobban viseljem?

Figyelt kérdés
6 hetes terhes vagyok, és nagyon rosszul viselem a terhességet. Rossz a közérzetem, rettegek attól, hogy hányni fogok, ami egyébként nem is érdekelne, ha itthon lennék mindig, de mivel dolgozom és mindennap buszozom 1 órát így nagyon félek, hogy a buszon jön rám a hányás. Mikor hazaérek munkából már semmire nincs időm, mindig bágyadt vagyok, ezért már meg is szóltak.Egyszerűen nincs jó kedvem pedig örülnöm kéne, hogy kisbabám lesz. Mit tegyek?
2011. febr. 28. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Táppénzre irasd magad. Hidd el, eleget dolgozol még az életben:)
2011. febr. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

úgy tudom ezek a tünetek (legalábbis a hányás) legkésőbb a harmadik hónap elejére elmúlik, úgyhogy fel a fejjel! (:

Gratulálok a babához!

Könnyű várandósságot és szülést kívánok Neked!

2011. febr. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én több mint 1 órát vonatoztam a munkahelyemre az 5.hónapig.A vonaton hajnalban mindig végig aludtam az utat,aztán a trolin minden reggel jött az az iszonyú hányinger,próbáltam nagy levegőket venni,aztán nem hánytam.Volt hogy majd elaludtam az irodába (pedig nem fizikai munkát végeztem),nem bírtam a szemem nyitva tartani,meg sokat keményedett a hasam a határidős munkák miatt,mert kapkodni kellett és végül a főnököm küldött el táppénzre.Próbálj a buszon szundikálni és szedj MagneB6-ot.Nem tudom milyen terhes vitamint szedsz,de az Elevit csökkenti a hányingert.Ha szereted a munkádat,akkor csak 1-2 hétre menj táppénzre,mert hamar elmúlik ez az időszak,és aztán meg annyira feltöltődsz,hogy repkedni fogsz az energiától.Fel a fejjel.A többiek most legyenek veled elnézőek,kibírják ezt a pár hetet.:-))Fel a fejjel.
2011. febr. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!