Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg nincs szükségük a...

Tényleg nincs szükségük a babáknak húsra a fejlődésükhöz?

Figyelt kérdés

Itt olvastam egy hozzászólásban, hogy egy anyuka- aki vegetáriánus- azt írta, hogy nincs szüksége a babáknak húsra a fejlődésükhöz. Én pedig azt hallottam, hogy 14 éves korig, de inkább 18 éves korig szükségese van a szervezetünknek a húsra.

Ti adtok húst a babátoknak?


2009. júl. 24. 09:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szia!10.15-ös vagyok ismét

A szüleim anno megkérték az óvónőket,hogy hagyják ki a húst,illetve látták a nevelők is,hogy nem tudom megenni,ezért nem is próbálkoztak.

Meg kell beszélni,ez a legegyszerűbb.

2009. júl. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

De az is más, hogy valaki eleve nem ad husit a gyerekének mert ő "vega", a másik meg azért nem mert a babája nem szereti.

Sztem az a szomorú hogy miután anyuka ilyen azt a gyerekére is ráerölteti, holott ő lehet hogy imádná:(

2009. júl. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
ha nem szereti a gyerek a húst és undorodik tőle, nem kell erőltetni. de azt azért tudni kell, hogy a fehérjék és a húsban lévő aminosavak fontosak az izomzat, csontok fejlődéséhez. a sok fehérjétől gyarapszik az izomszövet, mig a szénhidráttól a zsir. csak azért, mert az én elveimmel nem fér össze a húsevés, biztos nem fosztanám meg ettől a gyerekemet. egyébként én sem eszem meg azt a húst, aminek "arca", formája van, mert az állatra emlékeztet. de a filézett husikat gond nékül megeszem és szeretem. azért kiváncsi lennék egy teljesen vega mit ad enni a gyerekének, ha a tojásos, tejes, húsos, tejtermékes dolgok kilőve.
2009. júl. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!