Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg olyan nagy baj, hogy...

Tényleg olyan nagy baj, hogy 8 hósan nem akar felülni?

Figyelt kérdés
Itt olvastam az oldalon egy kérdést, amelyikben egy válaszoló azt írta, hogy ha 8 hósan nem ül fel, orvoshoz kell vinni. Kicsit megijedtem, mert az én fiam még nem ül fel. Ha felültetem megül egy darabig, majd kifeszíti magát vagy eldől. Talán az számít, hogy nagyobb az átlagnál, mert 78 centi, 10kiló. Most kezd mászni, négykézlábra már áll egy ideje, ilyenkor szokott a popsijára huppanni, de nem marad meg úgy csak kevés időre.
2009. júl. 23. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
kislányom 9 hónaposan ült fel magától először. Azóta még éjjel is ezt gyakorolja. Semmiről nem vagytok lemaradva.
2009. júl. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, ez normális! At én lányom pont 8 hósan ült meg, de minden gyerek más.
2009. júl. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A babáknak a mászás után "illik" felülniük a normál mozgásfejlődés során, négykézlábból szoktak hátraülni a két sarokra vagy azok közé. A mászás átlagosan 8 és 10 hónap között indul el. Azt hiszem ezzel válaszoltam is a kérdésedre :)


Az eröltetetten ültetett gyereket az más tészta, nem az ő szüleik a követendő példa...

2009. júl. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy!


Az én fiam 11 hósan ült fel egyedül. Nem egyformák a babák.

2009. júl. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!