Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi időt ajánlatos várni a...

Mennyi időt ajánlatos várni a következő picibabával császár után?

Figyelt kérdés
Babu 9 hós. Mikor érdemes a tesón gondolkodnom? Tudom még korai, de 1-2 év???
2009. júl. 21. 09:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem első két gyerkőc közt 2 év 1 hónap a korkülönbség.Januárra várjuk a 3.babát így közte és ketteske közt 2 és fél év lesz.Mindhárom császáros baba!:)Dokim szerint kell a 2 év:)
2009. júl. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szétrepedhet a méh, azért ugye?
2009. júl. 21. 09:52
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondta a dokim, mikor a 6 hetes kontrolla mentem vissza császár után, hogy 1 év elegendő. Most 11 hós a fiam és nem védekezünk, mert szeretnénk kistesót. Én sem szeretnék nagy korkülönbséget, max. 3 évet.
2009. júl. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondta az orvosom, hogy a 2 év idelis, de akkor sincs nagy gond, ha előbb jön a kistesó, csak akkor sokkal nagyobb az esély van ismét a császárra. Kisfiam 10 hós lesz, már mi már nem védekezünk. Ő elsőre sikerült, lehet hogy a tesó is már úton van. :-)
2009. júl. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
1.vagyok!Igen,mert megrepedhet a heg és akkor nagy baj is lehet!Várjatok még pár hónapot:)
2009. júl. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Dokim min. 2 évet tanácsolta,végül 3 lett:)

Bár a 2.szülésnek úgy indultunk neki,hogy rendes szülés lesz,de sajna úgy alakult,hogy 13 óra vajúdás után kis komplikáció lépett fel,ezért császár lett,de minden rendben. "minden jó,ha vége jó":))))))

2009. júl. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!