Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes kislányunkat elvihetjü...

3 hetes kislányunkat elvihetjük a velencei tóhoz egy hétvégére?

Figyelt kérdés
Haveri társasággal mennénk.
2012. aug. 6. 11:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
66%
Basszus egy felnőtt ember majd megdöglik ebben a melegben, hát akkor egy tehetetlen kisbaba aki csak feküdni tud.
2012. aug. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
40%
Basszus! A hétvégére már "csak" 20-25 fokot mond
2012. aug. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
6 hetes szülés utáni kontroll előtt nem mehetsz bele élővízbe..
2012. aug. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

én nem vinném nagy társaságba, meg vízbe sem.


mi 6 hetesen vittük először Balaton mellé, de fönt voltunk a házban vele 3asban.

2012. aug. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Elvihetitek, mert a tiétek. Én nem vinném a helyedben, de az én vagyok. Most a baba érdekeit kéne nézni, nem pedig azt, hogy haverozzatok... De lelked rajta, menjetek.
2012. aug. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Én megkérdezném a gyerekorvostól is, mit mond.

Egyébként nyilván te tudod mit bírsz, és mit bír a babucid is.


Én biztos, hogy nem mennék a helyedben, mert nekem nem a haveri társaság lenne most az első, hanem a baba, és én magam. Én betartottam a 6 hetet- de ez nem azt jelenti, hogy neked is ezt kell csinálni.


Egyébként én sem azt mondom, hogy ne vidd sehova, mi most pl 3gyerekkel voltunk egy hétig nyaralni, 4, 2évesek és 5hónapos- szóval lehet velük mocorogni- csak a 3 hetet tartom még korainak. De ez is csak az én véleményem! :)

Ettől persze csináld azt, amit te jónak látsz.

2012. aug. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Kiki01 ***** válasza:
Egy napra igen, de ottalvásos buliba azért nem mennék bele. A haverjaid nem biztos hogy a babához akarnak alkalmazkodni, te meg a baba meg nem biztos hogy a haverokhoz.
2012. aug. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi hozzászólásokat. Igen én már naon jól vok, a gátam sem fáj egyáltalán, bár sztem igazatok van, nem kéne menni :)
2012. aug. 6. 14:33
 19/20 anonim ***** válasza:

Viheted, hisz a Tied!


Én nem vittem volna, pedig szülés után pikk pakk felépültem, 3 hét után már nem is emlékeztem rá, de a saját igényeimet helyeztem nem helyeztem a gyerek elé. Egy ekkora baba nem biztos, hogy jól fogja érezni magát a Te haveri társaságodban, neki rengeteg idegen lesz, ismeretlen zajok, hangok, sok új dolog, amit egy ekkora gyerek úgy fog feldolgozni, hogy kb non stop ordítani fog.

Neki nyugalomra van szüksége, hisz még csak most kezdte a kis életét, azt sem tudja hogy mi merre, épp csak kijöttetek a kórházból, haza vitted azt lassan már megszokja, és most megint más helyre viszed.


Mondjuk ha azt írtad volna hogy 3 hónapos az más, annó a lányom nyáron volt 3 hónapos, őt vittük egyéjszakás ottalvós kikapcsolódásra, de még akkor sem viselte túl jól, tavaly a 6 hónapos fiammal voltunk nyaralni 5 napra, neki is bele kellett rázódni.

Később vidd, nem attól leszel depressziós, ha most ezt a bulit kihagyod!

2012. aug. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nem vinném.

Nekem mindkét babámnál nehézségeim voltak a szoptatásnál, szoptattam-fejtem, pelenkáztam, kb ez volt a napi program,mert amint a végére értem, kezdhettem előlről. Igaz a baba evett meg aludt, de ha valamiért mégis elkezdett sírni, istennek nem tudtuk megnyugtatni semmivel, ezért állandóan rettegtem, mikor ébred fel.

Ja és az alvás is cicivel a szájában, mert amint letettem, felébredt.

Persze ennek lehet hogy örültek volna a haverjaim, én kevésbé...

2012. aug. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!