Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elvihetjük holnap délután...

Elvihetjük holnap délután állatkertbe 8 hós lányomat?

Figyelt kérdés
Holnap ingyen be tudnánk menni, de nem tudom menjünk-e a meleg miatt... Sajnos máskor nem mehetünk ingyen, és nem tudunk rászánni annyi pénzt.. Te mit tennél ?
2011. júl. 8. 10:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem mennék!
2011. júl. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

délután semmi képpen sem.


nem tudom mikor nyit de ha reggel 8-tól lehet menni kb 11-ig még elmehettek, de nagyot ne tervezzetek, max egy kis séta, leginkább árnyékban. vagy este 6 után.

2011. júl. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sem mennék, 35 fokot jósolnak holnapra.
2011. júl. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés,hogy ő mennyire bírja a meleget.Az én fiam már 30 fokban nyüszög egész nap,annyira nem bírja.Ha viszont napimádó a kisasszony,akkor bátran.A lényeg sapka,naptej,sok folyadék:)
2011. júl. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

7 óráig vannak nyitva...

Bírja a meleget, eddig nem fordult elő h amiat lenne nyügős... inkább altatja a meleg:D


Hát nem tusdom, bizonytalan vagyok

2011. júl. 8. 10:27
 6/11 anonim ***** válasza:
Tényleg inkább nyitásra menjetek, délelőtt még nincs olyan meleg mint délután.
2011. júl. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mi is úgy terveztük, hogy hétvégén kirándulunk, erre bejött ez a nagy meleg.

Hát, most én is elbizonytalanodtam, mert a nagy melegben semmiképpen sem lenne jó kint lenni...de délelőtt aludni a lányom, olyankor nem tudunk menni. Délután meg már nincs sok értelme elindulni.

Szerintem nem fogunk menni.

2011. júl. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
*aludni szokott
2011. júl. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is reggel menjetek. Feloltozes, reggeli, aztan irany, hogy mire nagy meleg lesz hazaerjetek. Reggel frisebb a levego, es tegnep este 8kor is meg 28 fok volt nalunk. Szoval jobb a reggel, szerintem.
2011. júl. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobb lenne reggel - de csak egy megjegyzés: kisfiammal voltunk, amikor 11 hónapos volt. Kábé semmit nem értett belőle... Pl. odavittem egész közel a zsiráfhoz, és azt se tudta, mi az ott. Most, hogy már 21 hónapos, ismét el fogunk menni, mert elég nagy hozzá, de egy 8 hónapos baba még azt sem tudja, mit kell nézni a ketrecek rácsai mögött.
2011. júl. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!