Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes kislányunkat elvihetjü...

3 hetes kislányunkat elvihetjük a velencei tóhoz egy hétvégére?

Figyelt kérdés
Haveri társasággal mennénk.
2012. aug. 6. 11:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Én biztos nem vinném és nem is vittem a lányomat ilyen helyre, mondjuk még most se. (14 hónapos) Neked se lesz kikapcsolódás, a babának pedig ilyen idős korban nyugalom kell. Ez egy ilyen időszak, jövő nyáron már mehettek, mert akkor a baba is már élvezni fogja, Te mondjuk még akkor sem, mert akkor meg rohanhatsz utána egyfolytában hacsak nincsen segítséged ott. Most a baba a legfontosabb szerintem és az, hogy neki mi a legjobb. Jó babázást!
2012. aug. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%

3 hetest? hát, te tudod. házat bérelnétek ki? összkomfortos?

mondjuk én 3 hetes babámmal nem mentem volna, 2,5 óránként szopizott 3/4 órát, majd büfiztettem 20 percet, tisztába tettem, fejtem és volt fél-egy órám pihenni míg aludt.

a gátseb fájdalomról nem is beszélve, de ettől függetlenül ha nektek most haverozni van kedvetek, akkor tegyétek azt.

majd írd meg, hogy élveztétek-e

2012. aug. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%

Elvihetni miért ne vihetnétek? Ti vagytok a szülei és azt csináltok, amit akartok.

De azért azt végig gondolnám a helyedben, hogy egy 3 hetes gyerekről van szó és nem egy 3 évesről. Nagyon gyenge még az immunrendszere, nagyon melegek lesznek a következő napokban is és hogy neked kikapcsolódás lenne-e? Nem hiszem. Egy ilyen pici babát megviselheti az utazás, a nagy meleg, egy csomó idegen ember, az idegen hely, éri majd egy csomó inger, aztán meg majd nem tudod miért sír fel félóránként a gyerek álmából.

2012. aug. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%

nem nem mennék, ekkor még örültem hogy élek


3 hetes babával igazán sehova nem tudsz menni,napra nem ajánlatos kivinni, vízbe még csak nem kéne belemenni vele, éjszaka se nagyon tudsz dorbézolni, mert neki a nyugalom kell


Nekem tavaly augusztusban született a lányom eszünkbe se jutott mászkálgatni vele

2012. aug. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
37%
Hajrá! Menjél nyugodtan. Nincs ezzel semmi gond. Te érzed, hogy képes vagy-e rá. ha úgy gondolod, hogy igen, akkor hajrá! Érezzétek jól magatokat. Olyan sok olyan anyukát láttam, aki nem csinált semmiből nagy ügyet. Na ők nem is lettek depisek, befordultak savanyúak. Félreértés ne essék, nem attól, hogy jöttek mentek, hanem attól hogy azt tették, amit akartak.
2012. aug. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
79%

5ös attól mert az anyuka jól érzi magát még nem biztos hogy egy 3 hetes baba is a szaladgálásra vágyik


Egy ekkora gyereknek még az a dolga, hogy egyen,kakáljon és aludjon.

2012. aug. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
37%
De ha ő érez magában erőt, kedvet akkor miért kell lehurrogni elvenni a kedvét?
2012. aug. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
85%
Ha gyereket vállat akkor onnantól fogva ne a saját érdekeit tartsa szem előtt hanem a babáét, majd ha a gyerek nagyobbacska lesz akkor jöhetnek a saját igények is.
2012. aug. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
19%
Az anya érdeke a babáé is és fordítva szintén. Így gondolom. Nem vitázom. Ha az anya jól érzi magát, akkor az jelentősen hat a baba kedély állapotára is.
2012. aug. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Nem is csak a baba, de TE jól vagy szülés után 3 héttel? Én nem bírtam volna elmenni, ömlött a tejem, állandóan fejni kellett, izzadtam mint a ló (engedtem ki a terhesség alatt felgyülemlett vizet), állandóan fáradt voltam (hormonváltozástól).

A babám miatt el lehetett volna menni, de magam miatt tuti nem.

2012. aug. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!