Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki hány hónapos korig ad baba...

Ki hány hónapos korig ad baba üveges kaját? Egy anyuka a 3 éves fiának is ad.

Figyelt kérdés
2009. júl. 15. 14:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
1 éves kisfiú anyukája vagyok.2 szintes, kertes házban lakunk.Hidd el, a 3 óra, amit 1 éves kisfiam alszik, bőven elég takarításra, mosásra, felmosni és mosogatni.....Nem kell szupermaminak lenni ahhoz, hogy el tudj látni egy 3 tagú családot.Sajnos nálunk nagyszülő sincsenek, így mindent magunknak kell megtenni.Szerencsére a férjem is segít.És képzeld! Eljutok fodrászhoz, mozgok is rendszeresen, csak nem ülök le egész nap, ha teendőm van....1 éves gyermek mellett már nem lehet túl sokat pihenni.
2009. júl. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én sajnos nem vagyok szuper anyuka mert az Én kisfiam nagyrészt üveges ételeket kap.8 hónapos és nagyon sszereti.Igaz nekem három gyerekem van és mellette dolgozom is heti két hárorom alkalommal ezért nekünk ez a legkényelmesebb.Viszont a vacsoráját általában Én készítem tehát vegyesen kap ezt is azt is.A védőnő szerint pedig semmi baja nem lesz ezktől az ételektől.Remélem igaza van!Azon viszont néha Én is elgondolkodom hogy sok anyukának hogy jut ideje mindenre.A védőnő szerint pedig semmi baja nem lesz ezktől az ételektől.Remélem igaza van!
2009. júl. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
27%
Úristen, asszem erre az oldalra sem jövök többet. Hogy mennyi begyöpösödött anyuka van, hihetetlen....
2009. júl. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Elvégre 1-3 évesek a bébiételek, akkor adhat, nem? Mindig adódhat olyan, hogy jól jön, ha van.

Lányom 13 hós, a főztömet eszi, sőt már egyre inkább a mi ételeinket. De mindig van itthon bébiétel, hisz lehet rá szükség. Ha pl városba kell menni, vagy utazunk.

Amúgy meg mindenki úgy eteti a gyerekét, ahogy akarja...

2009. júl. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Az én babám 16 hónapos,de heti 1 alkalommal kap üvegest is,de ha utazunk,nem csak az ebéd üveges hanem az uzsi is.

Egy évesig üvegest evett és rengeteg a vállaszték a fiam 8 hónaposig kb,de most én sem érek rá 20 félét fözni.A 6 éves fiuval is kell foglalkozni.Pl. társas játékot csak akkor lehet játszani ha a baba alszik,mert nem engedi és fal be mindent.Egy gerekkel más a helyzet. Délután meg apáé a fiam de ez 18 után van mert akkor ér haza.

Tudom olyan is van aki nem teheti meg hogy vegyen pedig olcsobb és biztonságos.Pl.a Nestlé 1-3 évesig rágosabb mint az én kajám,a lányom tökéletesen rág 9 hónapos kortol a fiam sajna siet és még most sem gág rendesen,de ez hajlam. A férjem sem rág rendesen én igen,lassan is eszek.

Én inkább irigylem,hogy 3 évesen is megtehetik,hogy vesznek neki,a fiam meg sem kostolja pedig a csokis deszert nagyon finom (HIPP).A lényeg hogy egészségesek legyenek a babák és mindegy hogyan jut a kajához csak egyen.Az egyik anyuka 4 honapostol föz a babának és ö mondta szivesebben megvenné neki de drága,ö ezért mindanyiunkra irigykedik.Sok emberböl csak az irigység beszél. Ez van. A baba kaja is változatos,söt és árulják minden korosztályban,pépes,darabos pl.8 hótol és rágos 10 hónapos kortol.

2009. júl. 15. 16:14
 16/16 A kérdező kommentje:

Ja!!! Minek össze veszni? Nem mindegy mit kap?

A kérdésre is válaszolnátok azért?

Csak az elején...,6 hónaposig,talán 8,talán 2 évesig.....,csak kostolás.

2009. júl. 15. 16:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!