Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki hány hónapos korig ad baba...

Ki hány hónapos korig ad baba üveges kaját? Egy anyuka a 3 éves fiának is ad.

Figyelt kérdés
2009. júl. 15. 14:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
8 hónapos korától főzök a fiamnak, aki 13 hónapos.Ha elmegyünk egész napra valahova, akkor szoktam csak adni neki üvegest.Hihetetlen.Szegény fiút sajnálom....
2009. júl. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Dettó mint az előző válaszoló!Csak akkor kap üvegest ha megyünk valahova ill.délbe jövünk valahonnan haza és így nem tudok főzni.
2009. júl. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem azért ne kell sajnálni azt a kisfiút, mert az üveges kajában is benne van minden, amire szüksége van, hát hadd egye, ha szereti, mert gondolom szereti, ha 3 évesen is megeszi. Egyébként, annyira bírom az ilyen szuperanyukákat, akik mindig fittek-frissek, mindent maguk készítenek a babájuknak, még a vizet is Ők állítják elő, ezenkívül mindig minden csillog-villog otthon, és a férjükre is jut idejük, meg mindenre, ami még felmerül. Amúgy Én is néha főzök a babámnak, mondjuk ez a ritkább, mivel inkább Vele és a férjemmel vagyok főzőcskézés helyett, plusz, az üveges kaja gazdaságosabb, kivéve ha szegény gyerek 3 napig ugyanazt kapja (mert ugye tovább nem áll el, amit Én főzők, ilyen pici adagokat meg képtelenség csinálni), ezáltal változatosabb is, és a leggyorsabb is. És akkor most lehet lepontozni, lerosszanyázni, meg ilyesmi....
2009. júl. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
nem a kérdésre válaszolt az utolsó válaszadó de tetszik! :):)
2009. júl. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a kérdésre is válaszoljak, kislányom 6 hónapos, még kezdők vagyunk, Én addig adnék, adok majd üveges kaját, amíg nem tudja azt enni, amit Mi. Így csak egyfélét kell. Örülök, hogy tetszett a válaszom. :-) Kirohanásom oka csak az, hogy elegem van a sok álszent szuperanyukából, aki otthon, mikor nem látja senki, szerencsétlen gyerekén vezeti le a feszkót.
2009. júl. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
34%

Kedves utolsó előtti válaszadó!Én sem vagyok szuperanyuka.Én akkor főzök, amikor a babám alszik, így nem veszek el tőle egy percet sem és örülök neki, hogy legalább hozzászoktatom több féle ételhez.

A kifogásaim az üveges étellel szemben:abszolút nem változatos 1 éves kor felett.Szinte nincs kínálat, jó, ha van vagy 10 féle.Nem fogom adni a gyerekemnek a 6 hónapos kortól valót 12 hónaposan, főleg nem egy évesen.Tiszta pépesek.Mikor tanulja meg a gyerek megenni az egész, nem turmixolt ételt?


Első válaszoló, akinek a férjére és gyermekére is jut ideje....

2009. júl. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
....és nem vezetem le senkin a "feszkóm", mert rajongok értük!
2009. júl. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
34%
Egy éves kor alatt sincs olyan nagy választék az üveges papikból.Amúgy szintén csak akkor adom a lányomnak azt ha épp megyünk vhova,vagy épp nemtudtam főzni, vagy épp nem akartam:)
2009. júl. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%
Éljenek a szuperanyuk!!!! Amúgy Ti mikor raktok rendet, mikor vasaltok, mikor takarítotok, mikor mosogattok, mikor foglalkoztok bármi egyébbel, pl. magatokkal? Vagy csak főztök állandóan? Szerencsére 6 hónapos kislányom nagyon jó alvó, és sokat alszik, ezért Én is természetesen mindent akkor csinálok, mikor alszik. És, ha van olyan tevékenység, amit nem muszáj csinálni, akkor miért csináljam? Egyébként kislányom simán megeszi a nem pépes gyümiket és főziket, amiket hébe-hóba csinálok Neki, semmi gondja ezzel, sőt, megeszik már mindeféle nasikat is, van foga, és képzeljétek, tud rágni, és 1 éves kora körül pedig már simán eheti, amit Mi. Tehát, ha le bírtátok mindezt követni, akkor világos kell, hogy legyen, hogy nem az a lényege mondanivalómnak, hogy 20 éves koráig pépes kaját fogok Neki adni. Ámen.
2009. júl. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
28%
Mi akkor használunk üvegeset, amikor megyünk valahová.Többek közt azért is vagyunk itthon anyukák gyeden, gyesen, hogy főzzünk is a családra....
2009. júl. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!