Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hos kislányom tegnap este...

3 hos kislányom tegnap este óta nem evett semmit, sos. Miért lehet?

Figyelt kérdés
szoval este 8 kor evett utoljára fél 11- kor iszonyuan sirt azt hittem éhes még megkináltam ( anyatejes, de tápit kap 2x potlásnak)nem kérte, elaludt, éjjel 3 kor felkelt sirva,elkezdtem etetni, nem kérte, és ez igy megy azóta. sir, vizet teát elfogad tejet -tápot nem. tegnap nem kakilt de ez elöszokott fordulni attol független evett , reggel elvittem az orvoshoz, felirt egy kupot görcsoldót, kamilla teát javasolt, és még husz percre a görcsoldó után glicerines kúpot, és kihagyni két etetést. délben megkapta a glicerines kupot, picit kakilt, a kupot is kikakilta, megivott 140 teát és eludt. azóta alszik. felkeltettem az előbb enni, nem kérte, nem is kortyolt belőle. visszaaludt. nagyon aggódom. doki szerint a hasa, de eddig ha hasa fájt akkor is evett. kifesziti magát és ugy sir, máskor meg huzza a lábait. szoval nem egyértelmű. doki csökkent bélmozgást hallott, de azt ,mondja a reggeli kuptol van , mert telon javasolta mieőtt kiviszem hozzá adjak neki be. holnap vissza kell vinnem.remegek az idegtől mi lehet vele. félek, és a sirás kerülget ugy aggódom. mit csináljak ha később sem eszik?
2009. júl. 14. 14:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Akkor jó:) na látod még sem lett baja a picurnak.) elhiszem hogy aggodtál:) azóta miujság ?
2009. júl. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
tegnap voltunk ujbol a dokinál, már semmi baja, kamilla teát igya minden reggel és probáljam 3 oránként etetni és kevesebbet adni neki ,mert hajlamos a hasfájásra, ez nem könnyü mert sir ha elveszem töle,eddig 4 oránként evett 130-150 eket. már kezd megjönni az étvágya.
2009. júl. 16. 05:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!